Grace i Frankie
powrót do forum 5 sezonu

Jakie macie przewidywania i nadzieje co do sezonu piątego? Bo jak dla mnie to:

- Mam nadzieję że to Nick kupił domek na plaży i szybko trafi z powrotem do właścicielek

- Jeśli to nie Nick, to może trochę pomieszkają u "Fibi" ;) której pomogły odzyskać dom w trzecim sezonie i odzyskają dom na plaży po kilku perypetiach

- Mam nadzieję że naprawdę przestaną się odzywać do swoich głupich samolubnych dzieci, przynajmniej przez jakiś czas ;)

- Fajnie by było gdyby okazało się że nowy 'przyjaciel' do trójkąta Sola i Roberta to taki gejowski 'gold digger' polujący na naiwnych, nadzianych starszych panów ;) Bądźmy szczerzy, Robert i Sol nie są na tyle atrakcyjni żeby taki facet podrywał ich zadając sobie tyle trudu i poświęcając im tyle czasu i pakował im się do łózka bezinteresownie. I poza tym byłoby miło gdyby nie tylko Grace i Frankie zdarzały się upokarzające, nieprzyjemne rzeczy

- Mam nadzieję że Grace nie odda swojej drugiej firmy swoim głupim pustym niewdzięcznym córkom ;) Niech idą do marketu siedzieć na kasie jak nie potrafią matki uszanować, ani tego co im dała (jak można wywnioskować, trochę zezłościłam się na nie za oddanie Grace i Frankie do domu starców ;))

burberry

Premiera 18 stycznia. Poniżej zwiastun.
https://www.youtube.com/watch?v=3tU_8HQMpNA&t=0s
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 8
burberry

niestety nie sprawdziło się nic z przewidywań :)

aaaishaaa

Ano nie, ale sezon 5 baaardzo mi się podobał, chyba najbardziej ze wszystkich

ocenił(a) serial na 7
burberry

Poza tym, ze dom odzyskaly i to juz wyremontowany. Nie wiem czy te corki takie zle i niewidzieczne i inne dzieci. Grace idzie na udry jak tylko moze z Briana, na szczescie zrozumiala co jest nie tak i dogadala sie z dziewczynami.
Zauwaz, ze ona jako matka i babcia jest w sumie beznadziejna. Powinna mniej odpychac wlasna rodzine od siebie.
A dzieci martwia sie o nie po tym co wyprawialy w 4s. Naprawde zle to wygladalo, rozwalone zdrowie na rowni z domem, a oni z nimi zamieszkac nie mogli, matki nawet nie toleruja ich bytnosci w domu i sprawdzania czy ok, co probowali w 5s.
Ale pomysl z opiekunem byl dobry i nie podobalo mi sie, ze Grace i Franki na to tez byly na nie. To juz skrajnie glupie.
A co to, gej w srednim wiekuj nie moze lubic Milf jak hetero? Moglby tez oczywiscie lecieci na utrzymanie i profity, ale normalnie, jak zigolo, a nie oszust i zlodziej. Nie on pierwszy i nie ostatni bylby utrzymankiem, a nawet cos moglby czuc, chociazby przywiazanie do takich opiekunow. Tyle, ze on to chyba traktowal jako przygode i styl bycia, robimy sobie orgietki i niewazne kto i jaki wiek, byleby byl chetny.
To nawet na plus, ze w dobie lansowania, ze tylko mlodzi i piekni maja szanse na seks i moga byc pozadani, pokazuje sie, ze ktos moze byc zainteresowany, nawet jezeli tylko lozkowo czy przygodowo nie tylko jakims bozyszczem instagramow.
Faceci hetero tez niejednokrotnie doceniaja starsze partnerki, tylko glupio im sie przyznac, ze nie zadawalaja ich gowniary umyslowe nic nie wiedzace o zyciu i domu, ale za to z cialem modelki.

alisspl

Sezon 5 naprawił smutne zakończenie sezonu 4, które miało zapewne właśnie chyba wzbudzić w widzach emocje, no i świetnie się to udało. Sezon 5 wreszcie pokazał dlaczego właściwie relacje między Grace a córkami nie były bardzo bliskie, wcześniej nie do końca pokazali o co właściwie do matki mają pretensje. Co opiekuna to mam wrażenie ż to tak jak z domem starców - po prostu i Grace i Frankie należą to tego typu ludzi który woli już leżeć na podłodze 2 dni jak sie przewroci ;) niż zgodzić sie bez walki na rolę babci ktora potrzebuje pielegniarki ;)

Co do pana geja lecącego na Roberta i Sola to wkurzyło mnie raczej jak nierówno w tym serialu byli pokazywani starsi mezczyzni a starsze kobiety - u G and F ciagle tragedie, starość, niedołężność, dzieci chcące je wepchnąc do domu starców, a u Sola i Roberta spijanie sobie z dziubków, lokalna kariera muscialowa, dzieci które przeszły do porzadku dziennego nad zdradą ojców (tzn to bardzej w pierwszym sezonie). A do tego wszystkiego leci na nich zupełnie bezinteresownie młody ogier, podczas gdy G and F tracą wszytko.. No kurde bez przesady ;) A moim zdaniem i Grace i Frankie prezentuja sie atrakcyjniej niż Sol i Robert. Na szczęście sezon 5 wyrównał te wątki. W ogóle baaardzo mi sie sezon 5 podobał, pisze o nim wiecej w innym wątku :)

ocenił(a) serial na 10
burberry

póki co obawiam się, że serial nieco traci impet - ciekawe co wymyśla w 6. zakończenie 5 jest dość otwarte - ślub grace na pewno namiesza. uwielbiam ten serial, dla dzieci to najlepsza lekcja tolerancji ponieważ nie jest wulgarny ani w treści ani w formie . trochę klną ale kto nie robi

ocenił(a) serial na 9
ZasmialSieSedzia

Kiedyś Frankie też opuściła dom dla chłopa, myślę, że scenariusz się powtórzy i z jakichś powodów Grace znowu zamieszka z Frankie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones