PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659252}

Graceland

7,4 2 602
oceny
7,4 10 1 2602
Graceland
powrót do forum serialu Graceland

Tutaj można wypowiadać się na temat pierwszego sezonu i ostatniego odcinka :)

ocenił(a) serial na 6
kalik1992

Niezły serial. Pierwsze kilka odcinków słabych ale puzniej sie rozkreca .Finał sezonu tez nie zachwyca wiało w nim banałem

M_Nita

A z twojego postu wieje brakiem posiadania słownika języka polskiego.

ocenił(a) serial na 6
RAB

masz racje nie posiadam słownika i co z tego

M_Nita

puzniej to nie później

ocenił(a) serial na 6
RAB

oznacza to samo ,wiec chyba zrozumiałes o co chodzi w moim poscie

M_Nita

morzna muvic rze to tesz moszna zrozómiec ale czemó nie robimy głópie wymuwki by kaleczyc nasz język? borze wielki

ocenił(a) serial na 6
RAB

ty masz takie zdanie a ja inne, wiec nie pisz już o pisowni tylko ocen serial

M_Nita

oceniłem już. Ale pewnie moja ocena się nie wyświetla widocznie dla użytkowników.

M_Nita

A po drugie, wstyd jest kaleczyć język polski i mówić że nic się nie stało ;)

ocenił(a) serial na 6
RAB

mówiłem ci zebys dał se juz spokój ,mi nie jest wsyd

ocenił(a) serial na 7
M_Nita

Powinno być.

ocenił(a) serial na 6
kharig

ale nie jest koleżko

kalik1992

Serial od początku zapowiadał się ciekawie, ale zdziwiło mnie zakończenie pierwszego sezonu. Jako oni chcą to pociągnąć? Myślałam, że Mike zostanie w Graceland, a on awansowal.

kinomaniaczka1333

z zakończenia będzie wynikać że paserzy zamiast wykasować radio to pozostawią nagranie i Briggs może mieć kłopoty. Mike wygrał bilet powrotny do Washingtonu bo przecież do Graceland pojechał tylko by śledzić Briggsa. Najmniej lubiana ze mnie postać ten Mike.

RAB

Tak, tak pamiętam. Myślałam, że inaczej to rozwiążą. W zasadzie trudno stwierdzić czy główną postacią jest Mike czy Briggs. Ja osobiście lubię postać Briggsa a do Mike'a nic nie mam :)

kinomaniaczka1333

no serial dla mnie jest świetny ale mogliby już przestać czepiać się briggsa bo to tylko pogorszy serial. Ja liczę na jak najmniejszą ilość Mike albo niech się zmieni ;)

ocenił(a) serial na 7
kinomaniaczka1333

ja myślę że to będzie na takiej zasadzie , że briggs coś wymyśli jak w zakończeniu było i Mike wróci do graceland , inaczej ten serial by się tak nie nazywał a jeśli wrzucasz postac Mika na czołówkę rozpoczynającą serial to chyba dalej on będzie tym głównym bohaterem , teraz tylko pytanie kiedy wyjdzie 2 sezon

kLp

Kiedy i czy w ogóle się pojawi. Oto jest pytanie. Ale podejrzewam, że zainteresowanie jest wystarczająco duże i pociągną dalej. Już się nie mogę doczekać :) podejrzewam, że jeśli wyjdzie 2 sezon to tak w okolicach wakacji.

ocenił(a) serial na 7
kinomaniaczka1333

może nawet szybciej , czas pokaże :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones