Gracze
powrót do forum 3 sezonu

SEZON 3 e1

ocenił(a) serial na 7

hmmm nooo słaby wstęp do 3 sezonu w mojej opini .. nie ma tego czegos z sezonu 1 .. zwyczajnie nic mnie nie rozbawilo, bardzo slaby watek zdrowotny Spencera.. jak nie biodro to teraz jego jaja beda nas meczyc ? .. GRUBY i nie smieszny RICKY ? on RZĄDZIŁ i pchał ten serial do tej pory do przodu .. czekam na TRAVISA z bagien , może wróci i podreperuje sytuacje !

ocenił(a) serial na 7
lbras76

sam sobie odpowiem puki co ..... po 3 odcinkach SŁABOOOOO !!!

ocenił(a) serial na 7
lbras76

cały sezon okej, tak na 7 chociaż był bardzo rwany. Niezbyt podobał mi się pomysł budowania stadionu w Vegas na siłę. Klapki na oczach na $$$$$ i żadnych innych celów. Zero dbania o kontrakty, zawodników. Nuuuuda lekka, ale trzeba przyznać, że ten serial ma to "coś". Fajnie się go ogląda i plusem jest, że trwa około 30 minut :)

ocenił(a) serial na 5
lbras76

podpinam się pod komentarz... w 3 sezonie z odcinka na odc. poziom leci na łeb na szyje przy 8 odc to już serial trze tyłkiem o dno 0 fabuły 0 akcji nuda !

ocenił(a) serial na 7
lbras76

trochę się opuściłem, ale obejrzałem w końcu s03e01 i powiem, że szkoda że trwał tylko 30 min. Ten typ od kasyn strasznie irytujący i zadufany w sobie, ale reszta się rozkręci. mam nadzieję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones