Granica zbrodni
powrót do forum 1 sezonu

Przy pierwszym odcinku kiwała mi się głowa, na drugim już przestałem walczyć i w połowie spałem jak suseł. Nie mam pojęcia, którzy to bohaterowie są tak świetnie zbudowani, bo imo tragedia tego serialu polega właśnie na braku pojęcia o wadze głębi sylwetek bohaterów. O pani policjantce nie wiem zupełnie nic, ani styl, ani klasa, ani cechy osobowości, ani uroda, ani charyzma. Pan policjant głównie pije i ćpa, poza tym też nie dowiedziałem się o nim niczego i mam gdzieś jego losy. Przez te dwa odcinki nie pojawił się nawet cień postaci, z którą mógłbym nawiązać jakąkolwiek więź, a fajne drony, lokacje i muzyka Zimmera to trochę za mało, żeby porwać widza.

ocenił(a) serial na 7
PanKot

No drugi sezon jest tragiczny. Jak w 3 odcinku sie nie obudza to koncze ten cyrk.

ocenił(a) serial na 8
BaronPlisik

Wolno sie rozkreca w pierwszych 2 sezonach ale potem jest naprawde dobrze. Trzeba przetrwac pierwsze 2-3 odcinki Za to trzeci sezon to kompletne nieporozumienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones