Granica zbrodni
powrót do forum 3 sezonu

Sezon trzeci

ocenił(a) serial na 9

Ponoć sezon trzeci już wystartował (04 maja 2023), ale póki co nigdzie nie jest dostępny. Znaczy że ta premiera jest jakaś wirtualna? Inna sprawa że pewnie na żadnym polskojęzycznym serwisie VOD, nie doczekamy się wszystkich sezonów, na Canal+ obecnie jest tylko drugi sezon ?! Gdyby ktoś się gdzieś natknął na odcinki w sieci, dajcie znać!

ja_malec

Jest na Sky Deutsch, myślę że w tym roku nie ma co liczyć na oglądanie w Polsce, może ktoś dorobi napisy

ocenił(a) serial na 8
Pawel_Borkowski_fw

Dodałem napisy do sezonu 3-go do wersji Der.Pass.S03E01.720p.WEB DL.AAC2.0.H.264 Spud17 w napi-projekt 

kobial

Na Napi-projekt są tylko dwa sezony nie ma napisów do sezonu trzeciego.

ja_malec

Witam można wiedzieć gdzie można zobaczyć sez on 1

ocenił(a) serial na 9
agatapawlak190

chyba tylko zatoka piratów zostaje...

agatapawlak190

Nie gadaj głupot, może Ty jedź nad tą zatokę piratów i nie wracaj. Mam dwa pierwsze sezony na dysku, mogę Ci podesłać linki do ściągnięcia, jak chcesz.

ocenił(a) serial na 7
tomaszz1995

jedyne głupoty to piszesz Ty. nie masz o czymś pojęcia to się odzywaj.

patryk0146

I gdzie te głupoty są napisane palancie? Tłumaczę, że jestem w posiadaniu dwóch sezonów i na życzenie osoby zainteresowanej mogę udostępnić.

tomaszz1995

cześć, mogę prosić linki do pierwszego sezonu? na canal+ jest tylko 2 sezon

tomaszz1995

Cześć, też bym z przyjemnością obejrzała 1 sezon, jeśli można się przyłączyć do prośby o link :)

nikikitata

Strona, z której można pobrać została tymczasowo wstrzymana, trwają prace techniczne. Na chwilę obecną mogę podesłać link z torrentem, z której można pobrać cały 1 i 2 sezon. Chcesz? Ewentualnie poczekać kilka godzin lub dni (ciężko założyć, ile prace mogą potrwać), żeby strona zaczęła znowu funkcjonować. Druga sprawa, nie wiem, czy regulamin tego portalu zezwala na umieszczaniu plików z nielegalnych źródeł. Tak między mną, a filmweb - codziennie idąc do pracy mijam budynek w Wawie, gdzie Filmweb ma swoją siedzibę.

tomaszz1995

Zakładam, że regulamin nie pozwala :-/ Ale wkurza mnie, że na Canale + jest drugi sezon, a pierwszego nie ma... Co im szkodzi? To może poczekam, ąż storna zacznie funkcjonować ;)

nikikitata

Ale tak czy siak, jak podkreślałem wyżej mogę Ci tylko udostępnić linki do ściągnięcia, nie mam, żeby obejrzeć online. Jeżeli tego zrobić tutaj to nie wiem w jaki sposób.

tomaszz1995

Dobra :) Nie róbmy zamieszania, jakoś sobie poradzę. Jak byś miał jakieś info, że się gdzieś pojawił legalnie 1 sezon, to daj mi znać, a ja na razie skończę drugi. Dzięki :)

nikikitata

Spoko. Dobrze rozumiem, że kończysz drugi, a nie widziałaś pierwszego?

nikikitata

Zgadza się, nie róbmy zamieszania. Gdy pojawi się legalnie 1 sezon dam Ci znać. Pozdrawiam.

tomaszz1995

Dokładnie tak. Wpadł mi w oko na Canale+, wsiąknęłam zanim się zorientowałam, że to drugi sezon, ale trochę mnie wkurza, bo widzę, że jakieś nawiązania do 1-go są, a ja nie wiem o co chodzi :-/

nikikitata

Dobra, kończąc temat, jeżeli się namyślisz i będziesz chciała z nielegalnego źródła daj znać. Pozdrawiam.

tomaszz1995

podeślij na maila

tomaszz1995

morris1234 małpa o2. pl
usuń spacje i zamień słowo małpa na znak

jangodl

Siema, na maila wysłałem Ci linki do pierwszego sezonu. Sytuacja wygląda w ten sposób, że żeby pobierać z maksymalną prędkością (na którą Ci łącze pozwoli) musisz mieć konto na portalu TB7, wygenerować link w tymże portalu. Możesz oczywiście pobierać bez konta, ale wtedy są ograniczenia w prędkości pobierania i tym samym plik pobiera się długo. Konto jest płatne, ale jak chcesz mogę ci wygenerować jutro link do pierwszych kilku odcinków (dzisiaj mam już limit wykorzystany, limit odnawia się z każdym dniem - 10 GB). Jeżeli chcesz żebym wygenerował Ci linki daj znać. Jutro mam na rano do roboty, ale będę koło godziny 18:00 i wtedy mogę to zrobić. Pozdro.

tomaszz1995

dopiero teraz odczytałem, poproszę

jangodl

Jutro wieczorem wrzucę, dzisiaj nie mam transferu. Link zapodam na @.

jangodl

Na @ wysłałem pierwszy odcinek do ściągnięcia. Pobierz i daj znać, czy wszystko jest OK. Jeżeli tak wrzucę więcej. Ten link do ściągnięcia jest ograniczony czasowo, więc radzę się pośpieszyć.

tomaszz1995

super, działa

tomaszz1995

poszło, poproszę o kolejne

nikikitata

https://filman.cc/logowanie trzeba zalozyc darmowe konto , mozna ogladac na kompie a jak ktos potrafi sciagnac . Sporo reklam wyskakuje na poczatku , pozamykac i jest ok .kopia niezla

nikikitata

Cda premium

ocenił(a) serial na 9
tomaszz1995

to do mnie pisałeś?

agatapawlak190

Na cda premium

agatapawlak190

jest na CDA premium

ja_malec

Sezon 3 Der Pass właśnie wskoczył na Canal + i jest dostępny 1 odcinek także myślę że co tydzień będą wrzucać kolejne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones