PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624920}

Grimm

7,5 24 099
ocen
7,5 10 1 24099
Grimm
powrót do forum serialu Grimm

Dlaczego ?!

ocenił(a) serial na 10

Nie rozumiem znaleźć tak dobry serial Fantasy - Kryminał jest tak trudno co do jasnej anielki że kończą na 13 odcinkach 6 serialu? ja kończę piąty a zacząłem 2 tyg temu. Jak znacie coś równie fajnego o podobnej tematyce Dark-Fantasy to dawać.

ocenił(a) serial na 9
filmmaniak_3

Proponuję izombie :) trochę kryminał, trochę komedia, ale wszystko ogląda się z dużą przyjemnością.

filmmaniak_3

Ja za to proponuje American Horror Story trochę inna tematyka ale powinien się spodobać, szczególnie sezon 2.

filmmaniak_3

supernatural - moim zdaniem nawet lepszy

ocenił(a) serial na 10
MrsPorta

Nie polecam Supernatural. Gniot.

ocenił(a) serial na 9
MrsPorta

Supernatural jest genialny! Zdecydowanie wart zalukania:)

ocenił(a) serial na 7
MrsPorta

Supernatural polecam całym sercem ;)

ocenił(a) serial na 8
MrsPorta

grimm super, obejrzałam praktycznie na raz. supernaturals nie moge, nudzi mnie i lekko irytuje starszy z braci, wg mnie nie umie grać. z resztą w grimm dużo fajnych postaci, tutaj... Znalazłam inny fajny fantasy serial - the magicians - na razie dopiero 4 odcinek ale już mnie nieźle wciągneło.

filmmaniak_3

Przynajmniej zakończyli w bardzo dobrym stylu - Zresztą z tego co wiem Już wcześniej było wiadomo że 6 sezon będzie ostatnim .

Co do podobnych seriali, to na pewno polecam - Dawno , dawno temu - http://www.filmweb.pl/serial/Dawno%2C+dawno+temu-2011-603904

filmmaniak_3

Zdecydowanie Supernatural

filmmaniak_3

Juz wczesniej wspomniane Supernatural i iZombie. Poza tym Gra o tron, Tabu, Penny Dreadful, Da Vinci's Demons, Sleepy Hollow,

yvonneD

penny Dreadful podobał Ci się do końca? Ja nie dałem rady na 3 sezonie...

filmmaniak_3

Jeśli chodzi o dark fantasy to szczerze polecam The leftovers jednakże bardzo różni się od Grime.

Racen

Świetny serial ale jednak zupełnie inna bajka.

filmmaniak_3

Zacząłem oglądać ten serial ale dla mnie to taki gorszy Supernatural z dużo mniej ciekawymi bohaterami.

filmmaniak_3

Lost Girl bardziej znane jako Zagubiona Tożsamość http://www.filmweb.pl/serial/Zagubiona+to%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87-2010-519329

filmmaniak_3

Kończą bo się sami w nim pogubili, większość ciekawych wątków sami zabili i zupełnie z dziewczyny inspektora zrobili hexe. Wszystko się powaliło zamiana na blondynę na końcu czułem się dziwnie. Ten serial bazował na wielu dobrych i sprawdzonych już pomysłach ale gdy główne organizacje zostałe pokonane to został już tylko ten motyw z świętym kijem, który sam z siebie nie był ciekawy.

Jeszcze te zażenowanie że te wszystkie stworzenia jednak stworzył diabeł.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Ja nie mogę zrozumieć jak mogli przerwać ten serial, kiedy na prawdę zrobił się ciekawy. Nie wiem jak u was, ale dla mnie od 5 sezonu się zrobił konkret. Intresujący świat. Tak naprawdę odejście od schematu, czyli zabójstw i tej całej policyjnej otoczki dało kopa temu serialowi.

ocenił(a) serial na 10
yncheon

Popieram

ocenił(a) serial na 3
filmmaniak_3

Dlatego ze serial jest cienki jak piwo polskiej produkcji.

mercx

Zaczalem dopiero ogladac i jestem na 5 odcinku...poki co popieram Cię w 100%, ale 4 punkty, to zawyzona ocena...chyba juz nie mam co liczyć, ze cos się zmieni, poprawi...

ocenił(a) serial na 9
kojiyama

Pierwszy sezon był dość nudny. Po jednym odcinku gdzieś tam przed drzemka. Ciągnęła go chyba z rok. Od drugiego sezonu zaczął się robić coraz lepszy. A od 3 pochłonęłam go niezauwazajac kiedy się w ogóle skończył :)

ocenił(a) serial na 7
mercx

Jeżeli się ograniczasz do wyrobu piwopodobnego typu "Tyskie" to się nie dziwię, że tak piszesz o polskim piwie.

ocenił(a) serial na 1
filmmaniak_3

Bardzo dobrze że to zakończyli powinni to wcześniej zakończyć, podobny serial do tego to jest sto razy lepszy Łowcy Koszmarów . Tylko że niestety Łowcy Koszmarów mają tylko dwa sezony chyba, Przygody Sinbada Zeglarza też mają dwa sezony a fajny serial . Zawsze tak jest niestety że jak jest jakiś fajny serial, to kończą go szybko a jak leci jakieś dziadostwo typu Grimm, Flash czy inne takie to ma po 10 sezonów . Transporter też fajny serial to ci znów zakończą po 2 sezonach to jest skandal, jakieś głupie Iron Many, Avengers mają po 10 część a zrobili by dobrego Spidermana wreszcie gdzie jest fajny młody aktor to ci znów go połączyli z Avengers zamiast zrobić normalnego Spidermana . Grimm znów nie pożegnali się po polsku, w z archiwum X są przynajmniej wątki polskie .

filmmaniak_3

Również polecam supernatural

ocenił(a) serial na 7
filmmaniak_3

Całkiem fajny serial, ale mnie zepsuło go wprowadzenie Teresy. Jest dla mnie bardzo irytującym babochłopem.

Sanderus

A ja uwielbiam Trubel. Dla mnie to jedna z najfajniejszych postaci. Właściwie to ona mnie wciągnęła i nadrobiłem wszystkie odcinki od początku.

ocenił(a) serial na 7
theodorebagwell3

Każdego wybór, każdego gust. Ja tylko wyraziłem swoją opinię.

filmmaniak_3

carnival super

filmmaniak_3

muminki , ale na poważnie jeśli lubisz i nie przeszkadza ci animowane to zapewniam cie że bardziej mroczne będzie: berserk, claymore, gantz , attack on titan , i ghost in the shell serial ale to bardziej kryminał polityczny
więcej nie chce mi sie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones