Gwiezdne wojny: Andor (2022)
Gwiezdne wojny: Andor: Sezon 1 Gwiezdne wojny: Andor Sezon 1, Odcinek 12

Rix Road

54m
8,5 1 155
ocen
8,5 10 1 1155
Gwiezdne wojny: Andor
powrót do forum s1e12

Oglądać do końca!

ocenił(a) serial na 9

Ostatni odcinek ma scenę po napisach.

ocenił(a) serial na 9
Coperek_1

dzieki! w kazdym odcinku przewijalem specjalnie a tutaj olalem : D

ocenił(a) serial na 9
araneus666

Ja byłem pod takim cudnym wrażeniem ostatniego odcinka, że upajałem się nim do końca. A tu nagle! BUM! Jeszcze wisienka na torcie :-)

ocenił(a) serial na 5
Coperek_1

Polecam obejrzeć scenę po napisach, zapewne to będzie motyw przewodni drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Ertywek

:-) OK tylko ja właśnie o tym pisałem na początku :-)

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 5
Coperek_1

Po prostu zaznaczam że też polecam. Krótka ale wiele mówiąca scena.

ocenił(a) serial na 9
Ertywek

:-)

ocenił(a) serial na 9
Ertywek

Na pewno to nie będzie motyw 2 sezonu bo rebelia dowiaduje się o gwieździe dopiero w "Łotr 1".

ocenił(a) serial na 5
Koval_26

To że rebelia nie wie o tym to nie oznacza że nie będzie ten temat poruszony w kolejnych sez. chociaż nie wiem jak sam możesz się domyślać andor'a oglądałem jakoś tuż po premierze a komentarz mój ma rok. Nie przyczepiam się, sam na filmweb kilka razy odpisywałem na komentarz mający 11 lat :D

ocenił(a) serial na 9
Koval_26

Tak naprawdę to nie problem. Rebelia może się dowiedzieć wcześniej i to nie jeden raz. Wystarczy, żeby wszyscy, którzy się dowiedzieli zginęli bez przekazania swojej wiedzy dalej. Poza tym właśnie tak często jest w życiu.
Na przykład kiedyś jedna osa dowiedziała się jak można mnie wkur... włażąc tam gdzie nie chciałem w czasie gdy nic nie mogłem na to poradzić. Na szczęście nie przekazała tego patentu innym bo zdążyłem ją zabić zanim patent się rozniósł po okolicznym świecie.

Koval_26

W "Łotrze" nie wiedzą jeszcze z to gwiazda śmierci, ale pada tam przecież że imperium buduję jakąś potężną broń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones