Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja (2021-2024)
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja: Sezon 3 Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja Sezon 3, Odcinek 15

Kawaleria przybywa

The Cavalry Has Arrived 49m
8,4 234
oceny
8,4 10 1 234
Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja
powrót do forum s3e15

Osobiście uważam, że odcinek 15 jest RANK 1 ze wszystkich odcinków serii, ale niestety zabrakło mu kilku rzeczy do ideału. Po pierwsze szkoda, że nie zakończyli wątku Scorcha w jakiś ciekawszy sposób (tak o se zginął pod koniec strzałem z blastera), brakowało mi jakiejś klimatycznej walki 1vs1 bo jednak była to dość ikoniczna postać w bad batch. Po drugie szkoda, że nie do końca wyjaśnili co dalej z klonami i jaki wpływ na sytuacje polityczną miało zniszczenie tantiss (odkrycie prawdy o eksperymentach hemlocka). Po trzecie szkoda, że w tak ikonicznym odcinku zabrakło rexa i jego ekpiy (bo to przecież oni od początku planowali szturm na tantiss i odbicie reszty klonów). Mimo to wreszcie dowiedzieliśmy się na czym miał polegać projekt NECROMANCER i czemu był tak bardzo ważny dla imperatora. Finał oceniam na zdecydowaną 10, pomimo tych kilu minusów które wymieniłem powyżej.

Pozdrawiam wszystkich fanów teorii spiskowych którzy mówili, że tech przeżył i pojawi się jak gdyby nigdy nic w sezonie 3 XDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones