PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5984}
6,9 2 774
oceny
6,9 10 1 2774
Gwiezdny Pirat
powrót do forum serialu Gwiezdny Pirat

:)

ocenił(a) serial na 8

Ludzie to jest serial dla dzieci. Nie mogę z waszych komentarzy, że to nie pasuje, tamto... ja będąc
dzieckiem marzyłam o takiej przygodzie i jakoś to, że nauczycielka nie podpisała żadnej umowy nie
miało dla mnie żadnego znaczenia.:) Takie seriale dla dzieci powinni teraz robić, a nie jakieś nudne
rodzinki i inne. Pozdrawiam.:)

ocenił(a) serial na 5
ginewar

To, że coś jest dla dzieci nie znaczy, że ma być robione byle jak. Właśnie dlatego, że robi się je dla dzieci powinny być zrobione starannie

MistrzSeller

Ja uwielbiam ten serial i te realia lat 90 :). Ale i w tym wypadku dopada mnie to że im więcej razy to oglądam to tym wiećej niespójności w tym serialu widzę. Przy tym niepodpisanie przez nauczycielki umowy to pikuś :)

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

Dany serial jest wspomnieniem, młodych, beztroskich lat. Uszanujmy to.

gu2ma

Ależ oczywiście, co nie zabrania jednak wytykać błędów które rażą nawet jak na realia tamtych czasów. I nie mówię tu o akurat głupim zarzucie niepodpisania umowy.

Dla mnie ten serial nadal jest świetny, ten klimat, ta muzyka jest nkepowtarzalna :) ale nie da się nie widzieć × nim niespójności i nielogiczności.

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

Powiem szczerze, że takie mankamenty odchodzą na trzeci plan gdy wspominasz swoją młodość.

gu2ma

No tak, tak. To prawda. Ale tu przecieź nie chodzi o to by wytykać te błędy, raczej by zasygnalizować że są. Wspomnień i sentymentu przez to się nie zepsuje choćby nie wiem co :)

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

Cieszę się, że trafiłem na Pana. Bardzo miły, kulturalny z Pana człowiek. Mam jedno pytanko. Z tamtych czasów pamiętam jeszcze jeden serial. Też podchodził pod gatunek science-fiction. Pamiętam, że akcja toczyła się wokół przygód pewnego chłopca i robota, który przybył z innej odległej planety. Wiem,że to mało szczegółowy opis, ale co mi szkodzi zapytać. Ten serial w moim sercu miał szczególne miejsce. Po prostu byłem nim zauroczony.

gu2ma

A ja się cieszę źe trafiłem na kogoś komu się chciało odpisać na mój niestety spóźniony o 2 lata (!!) komentarz. Dziękuję.

Serialu nie kojarzę, na podstawie tak ogólnego opisu, może pan sobie przypomni cokolwiek więcej na jego temat?

Na marginesie, z tym szukaniem po zapamiętanych elementach filmu bywa różnie. Raz znalazłem film mimo iż tylko ogólnie pamiętałem o czym był a z koleji nigdy nie znalazłem filmu którego fabułę, wciąź po 18 latach od jego obejrzenia umiem streścić w całości ze sporą ilością szczegółów.
Tak to juź jest.

ocenił(a) serial na 10
skoczek_narciarski

To też było Polskie dzieło dla dzieciaków ;) 2 lata? WoW poczułem się teraz troszkę staro hehe Miłego dnia 3 maja.

gu2ma

Wzajemnie, postaram się poszukać

ocenił(a) serial na 7
gu2ma

Myślę, że może chodzić Ci o film "Słoneczna włócznia" lub "Wow". Ciekawa jestem, czy ta odpowiedź jeszcze Ci sie przyda :D

ocenił(a) serial na 10
Civatea

Dzień dobry @Ciwatea to miło z Twojej strony, ale obawiam się, że w Słonecznej Włóczni nie ma żadnego robota - przybysza z innej galaktyki. Szkoda, bo narobiłeś mi apetytu i wspomnienia znów chciały bardzo wrócić ;)

gu2ma

@gu2ma Dzień dobry. Może chodzi o serial "Wow"?

ocenił(a) serial na 10
Koksik5

Dzień dobry :) A główny wątek tego serialu o czym opowiada? ;)

ocenił(a) serial na 10
gu2ma

To raczej na pewno "Wow"

ocenił(a) serial na 10
Civatea

To "Słoneczna włócznia" dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones