PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488977}

Earl and Fairy

Hakushaku to Yōsei
7,2 907
ocen
7,2 10 1 907
Hakushaku to Yōsei
powrót do forum serialu Hakushaku to Yōsei

Ajj!

ocenił(a) serial na 10

Tak, anime jak najbardziej warte uwagi. Bardzo podoba mi się piosenka z openingu :) Fabuła jak żadna inna ^^ No i oczywiście kreska ładna. Tylko trochę denerwuje mnie przy oglądaniu, że obraz nie jest czysty, ale jest dobrze :P Poza tym na Edgara mogłabym patrzeć nocami *_*

ocenił(a) serial na 10
basiiulka

Anime jest przekawaii^^Kreska jest naprawdę przyzwoita, kawał dobrej porządnej roboty, że tak powiem:) SOUNDTRACK JESTŚWIETNY, Fabała nie tak banalna jakby miało się zdawać. A co do -Edgara to masz całkowitą rację<333 Chociaż Kelpie też mi się podoba, ale Edgar jest przeuroczy, no i moja wieczna słabość do blondynów jak zawsze się odezwała :D

ocenił(a) serial na 10
kathi

właśnie skończyłam oglądać... jestem zachwycona. Normalnie dodam to anime do ulubionych ^___^
Teraz tylko czekać na drugą serię(onegai, muszą taką zrobić!!!)
Opening wspaniały(spodobał mi się dlatego, że prowadzą skrzypce ^__^'') a Edgar jest.... mniam-mniam... podobny do Tamakiego z Ourana, więc jestem zachwycona. Kelpie oczywiście na drugim miejscu, taki czarny charakter.... mrrau.

ocenił(a) serial na 8
Yuzuki

Heh, Edgar to naprawdę jak klon Tamakiego xD A Kelpie też fajny xD

Yuzuki

faktycznie kreska całkiem ładna, ale fakt że nie ma kontynuacji, a co za tym idzie większość wątków jest szeroko otwartych. to jest kolejne anime, które jest zostawiane bez zakończenia.

ocenił(a) serial na 10
films100

Z tego co wiem, to manga nawet chyba nie ma kontynuacji, więc ciężko było dokończyć wątki w anime. Niestety

Yuzuki

szkoda, że nie zrobili anime na podstawie light noveli

ocenił(a) serial na 10
films100

Rzadko wychodzą, niestety :D w sumie ja znam tylko SA:O z animców na podstawie light noveli. Lipa.

ocenił(a) serial na 9
Yuzuki

Ja jestem wielką fanką Kelpie'go :D. Podobało mi się z jakim uporem walczył o Lydię :). Edgar taki... zimny-słodki drań. Anime cudne, a piosenka Hikaru Modorikawy (jego głos w ustach Edgara to mistrzostwo) cudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones