Halo (2022)
Halo: Sezon 1 Halo Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek Halo (2022)

Dziedzictwo

Inheritance 50m
6,1 431
ocen
6,1 10 1 431
Halo
powrót do forum s1e7

Najsłabszy odcinek

ocenił(a) serial na 7

Postać Quan w tym serialu jest tak bezsensowna i tutaj mamy cały odcinek poświęcony własnie tej postaci ... im mniej scen z jej udziałem tym więcej serial zyskuje :)

Diabeu_Tom

Potwierdzam - strasznie się wymęczyłem oglądając ten odcinek. Mam wrażenie, że postać Quan jest wrzucona jako zapychajka, a można było bez problemów kontynuować główne wątki. Oby dalej było lepiej :P

ocenił(a) serial na 9
Diabeu_Tom

Tylko że ten odcinek pokazuje jeden z ważnych wątków z gier Halo, chociaż widać go tylko przez sekundę.

ocenił(a) serial na 6
Vhaldemar

I co to za wątek?

ocenił(a) serial na 9
thekly

Monitor - Wyrocznia.

Diabeu_Tom

Zgadzam się cały odcinek dramatyczny, ale jak ktoś już zauważył przez chwilę wskazano na ważny wątek (monitor - wyrocznia).
Nie jestem na bieżąco ale po 7 odcinku podejrzewam że na tej durnej planecie będzie portal na halo....i wątek chinki wróci niestety.

użytkownik usunięty
arasz_fw

Koreanki* :)

ocenił(a) serial na 6
Diabeu_Tom

Jej wątek powinien się skończyć w 2 odcinku, 7 nawet nie obejrzałem bo wcale mnie nie interesują jej przygody

APA

W ogóle to wątki Sorena i Quan były zbędne dla sezonu - nic do niego nie wnosiły i nie miały najmniejszego znaczenia dla wątku głównego pod żadnym względem. Mam wrażenie, że zostały wciśnięte jako "zapychacze".

ocenił(a) serial na 8
PanHightower

no nie zgodzę się - pogłębienie pokazania dużego uniwersum zawsze u mnie jest na+. Mogę się zgodzić co do ilości. Szczególnie Quan jest irytująca. Ciągle zachowuje się jak rozwydrzony bachor z ADHD. Jak dla mnie już dawno przekroczona została granica gdzie można by było pokazać jej przemianę w stateczniejszą osobę. Aczkolwiek już nie chciałbym obejrzeć ani 1 minuty z tą aktorką (pisze to raczej w sensie, że mogę obejrzeć Quan gdzie pokazana jest 20 lat później).

Rithven

Najzabawniejszy jest krótki watek pokazujący ją przed wydarzeniami z Ep01, jako znacznie bardziej spokojna i dojrzałą (i z normalną fryzurą) a póxniej juz niestety zachowuje sie jak dzieciak, który napizgał sie amfy...To sie faktycznie nie skleja. Czy jest jej za dużo? Odrobinę...lepsze to niż potem jakis osobny pierdoserialik w stylu Obi Wan Kenobi :)

ocenił(a) serial na 8
Autoniacs_pl

no..nie!! Serial Obi Wan dzielnie ustanowił nową granicę... dolną.. Trzeba to docenić :D

Diabeu_Tom

Bardzo irytująca postać.

Diabeu_Tom

A jest w ogóle taka postać w tym serialu? Czy chodzi wam wszystkim o Kwan?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones