PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 776
ocen
8,0 10 1 3776
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

2 sezon

użytkownik usunięty

Wiadomo już czy są szanse na drugi sezon?

ocenił(a) serial na 8

Też się zastanawiam. Ostatni odcinek jest tak zrobiony jakby to miał być koniec serialu ale furtka jest zostawiona.

ocenił(a) serial na 8

Niestety, nic nie wiem, a szukam też informacji. Zakończenie jest dość otwarte, ale nie takie, że MUSI być kontynuacja.

ocenił(a) serial na 9

Z ostatnich wywiadów z Lee Pace wynia,że nawet on nie wie czy serial będzie miał drugi sezon... Szkoda, miejmy nadzieję, że jedna tak. W sumie na dwoje babka wróżyła. Zrobili go tak że może to być już finał a jednocześnie jest możliwość rozwinięcia fabuły dalej. Trzeba będzie dalej śledzić wieści może AMC zdecyduje co dalej. A niech to, oglądałam każdy odcinek z zapartym tchem a tu już koniec, żal :(

ocenił(a) serial na 8
april_wind

Myślę, że gdyby serial miał mieć drugi sezon, to aktorzy już coś by wiedzieli, czy nawet by już kręcili ten drugi sezon. Jeśli Lee nic nie wie, znaczy, że prawdopodobnie na pierwszym sezonie koniec, a szkoda. Lee mógł przełamać swoją passę do seriali (każdy serial, w którym grał, anulowano).

ocenił(a) serial na 8
Kayleigh90

Słyszałam, że 1 sezon Mad Men też nie zgromadził nie wiadomo jakiej widowni, a AMC dało mu szanse. Teraz Mad Men się kończy, a stacja nie ma następcy, może więc jest jeszcze jakaś nadzieja na 2. sezon.
A co do Lee trzymam kciuki, żeby przełamał złą passę do seriali (dalej mam żałobę po Stokrotkach), może w końcu pojawi się gościnnie w Hannibalu, wspominał o tym w jednym z ostatnich wywiadów.

ocenił(a) serial na 9
Kayleigh90

Fakt, w serialach mu nie idzie :( Stokrotki czy HACF to w sumie produkcje dla koneserów i wielbicieli Lee... Wurza mnie to, że kryteruim czy dany serial jest dobry i ma istnieć jest jego oglądalność i kasa jaką ma zarobić. W taki oto sposób można zarżnąć wszystko co ciekawe, inne i wartościowe a postawiś na komerchę. Cieszy wieść, że Lee chociaż na dużym ekranie idzie coraz lepiej i wreszcie doczeka się głównej roli w Prisoner of War. Co do HCAF to jedna mam taką nadzieję (pewnie złudną) że może jednak ten drugi sezon nakręcą...

ocenił(a) serial na 8
april_wind

I tak i nie. Ale niedawno oglądając różne seriale, w tym i animowane, przekonałam się, że budżet ma duże znaczenie. Coś może mieć mega potencjał, a kasy na produkcję nie ma, więc wychodzi kupa, brzydko mówiąc, rzeczy są strasznie niedopracowane, ograniczone, itd. Można mieć świetny pomysł, ale bez pieniędzy się wiele nie zdziała. Tak ten świat działa, niestety. Dlatego może nawet lepiej zakończyć serial tutaj, niż dostać kiepski sezon 2 z małym budżetem.
O, Lee dostanie główną rolę? A to będę śledzić, bo z nim obejrzałam chyba wszystko :)

ocenił(a) serial na 9

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek, byłaby wieeeelka szkoda, gdyby nie zrobiono drugiego sezonu. Świetny serial, a tak bardzo niedoceniany...

Serial miał niską widownię, niższą niż np. anulowane przez AMC "Low Winter Sun", więc szans na kontynuację nie ma raczej żadnych.

użytkownik usunięty
michaltbg_filmweb

Tak z ciekawości zapytam, co to znaczy dla takiego serialu, że ma małą oglądalność? Przecież decydując się na nagrywanie serialu o takiej tematyce z góry wiedzieli, że nie będzie to drugie Walking Dead czy Breaking Bad. Jeśli oglądalność nie była ogromna, ale serial mimo to przynosił zyski(czy przynosił to jest dobre pytanie...) to powinni go kontynuować. :)

Może twórcy liczyli, że serial stanie się następcą Mad Men, które się już kończy... Wg mnie "Halt and Catch Fire" nie musiało z założenia stać się wielkim hitem, aby AMC zdecydowało się to kontynuować. Turn też do popularności Breaking Bad było daleko, ale cancela nie dostał. Serial nie zdobył satysfakcjonującej stację AMC liczby widowni.

ocenił(a) serial na 8
michaltbg_filmweb

Czyli to jest już pewne, że nie będzie kontynuacji? Jest jakieś info na ten temat?

Ginette_L.

Pewne jeszcze nie jest, ale tylko cud może ten serial uratować.

michaltbg_filmweb

A jednak cud się stał. Halt and Catch Fire z drugim sezonem!!!!!.

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem oni popełnili taki błąd, że wrzucili go do Internetu. Znaczy sam w sobie to nie jest błąd, ale potem źle kombinowali, bo liczyła się dla nich oglądalność telewizyjna. Jeśli wrzucali coś do neta, to niech nie oczekują, że oglądalność w TV będzie wyższa. Tak było z pierwszym odcinkiem, który był dostępny na ich stronie na 2 tygodnie przed oficjalną premierą.

użytkownik usunięty

https://www.facebook.com/HaltAndCatchFireAMC/posts/707923249256592
Pozdrawiam. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kapelusznik

1000011 1100001 1101110 0100111 1110100 0100000 1110111 1100001 1101001 1110100 0101100 0100000 1100111 1110010 1100101 1100001 1110100 0100000 1110011 1101000 1101111 1110111 0100001

ocenił(a) serial na 10
Gardot

czas najwyższy załapać system zero-jedynkowy

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl_fw

Tutaj masz konwerter binary to asci:
http://www.roubaixinteractive.com/PlayGround/Binary_Conversion/Binary_To_Text.as p

ocenił(a) serial na 10
bmiara

aww... wspaniałe dziękuję :)

Będzie :) 20 sierpnia AMC oznajmiło, że drugi sezon się pojawi :)

ocenił(a) serial na 10

Zaczynają pracę. Wczoraj w Pasadenie odbyła się konferencja, są zdjęcia i promocja nowego sezonu :
http://cartermatt.com/147641/halt-catch-fire-season-2-show-boss-explains-title-m eaning-future/
http://thislovestoogoodtolast.tumblr.com/post/107791487184/ksei-zmrk-amc-2015-wi nter-tca-saturday-jan

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl_fw

Super!, czyli możemy spodziewać się emisji latem lub jesienią tego roku. Najbardziej ciekawią mnie dalsze losy Joe i firma Cameron.
Widać Lee zaczął gustować w kapeluszach :).

ocenił(a) serial na 10
Ginette_L.

chyba tak, zwłaszcza w tym, bo u Jimmy Kimmel Live też go miał :
http://www.zimbio.com/photos/Lee+Pace

ocenił(a) serial na 10

rozpoczęto zdjęcia do nowego sezonu. Lee i Scoot pochwalili się na twitterze http://thislovestoogoodtolast.tumblr.com/post/108332075114/elvenqueen80-lees-lat est-twitter-posts-time-for

ocenił(a) serial na 8
sweetgirl_fw

super, obejrzałam cały sezon w 2 dni i chciałyby się jeszcze

ocenił(a) serial na 10
Archea

ja oglądam 4 raz od początku, po prostu nie mogę się oderwać :)

CBS Europa już niedługo wyemituje 2 sezon...jakoś już w czerwcu :)

zgadnij_kto

emituje 1 i 2 sezon tylko nikt tego nie daje z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones