PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 779
ocen
8,0 10 1 3779
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

Szczerze mówiąc, przez pierwsze trzy odcinki nie mogłam się doczekać, aż wreszcie czworo bohaterów zacznie współpracować i znów zobaczymy tę niesamowitą synergię z pierwszego sezonu. No i się zaczyna :-)
Wybór gier online i komunikatorów jako głównego tematu sezonu jest o tyle dobrym posunięciem, że odwołuje się do doświadczeń znacznie większej liczby widzów. O ile większość nigdy nie pracowała na hardwarem, to niemal każdy ma doświadczenia z softwarem...

ocenił(a) serial na 10
ACCb

A ja powiem szczerze że jak teraz (oglądałem właśnie odcinek 4) sezon 2 mnie straszliwie zawodzi - nie czuć tego napięcia jak w pierwszym sezonie które powodowało że oglądałem i nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka. Mam nadzieję że sezon 2 się rozkręci.

ocenił(a) serial na 9
Kamiru

nowy, 6. odcinek podniósł poziom - póki co najlepszy z tego sezonu :) napisy współtworzone przeze mnie można znaleźć na napisy 24 .pl

ocenił(a) serial na 9
peciaq

Zgadzam się, jest dokładnie jak w najlepszych momentach 1 sezonu, Joe znów rozstawia wszystkich po kątach:)
Chociaż początek 2 sezonu dał trochę odpocząć od emocji i nawet fajnie się patrzyło na normalny świat rozkręcania małej firmy od zera bez korporacyjnych wkrętów.

peciaq

A jak ósmy podniósł poziom. I ciśnienie :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones