PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 776
ocen
8,0 10 1 3776
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

Nawet nawet

ocenił(a) serial na 6

Nie wiem o co chodzi, że oglądam ten serial, bo do uzależniających nie należy, a mimo wszystko jakoś włączam kolejny odcinek.
W ogóle nie czuje fascynacji i pociągu do losów bohaterów, do kolejnych wydarzeń, co przecież tak często mi się zdarza.
Dość ciekawy jest główny wątek, parę drobnych rzeczy leży i kuleje tak na prawdę. Niby to wszystko dzieje się w latach 80, a jedyne co nam daje o tym znać, to wygląd komputerów. Dialogi i pewne sceny zdają się być wycięte i wyskakiwać zza krzaka.

Dobra, dobra, przecież wiadomo, że oglądam to przez Lee Pace'a, który jest dla mnie substytutem Thranduila xD.

ocenił(a) serial na 6
N00NA

PS.
Zapomniałam dodać, że bardzo drażni mnie fakt, że w tym serialu porażka goni porażkę. Jest moment, kiedy wydaje się, że w końcu się wydostali, że już pójdzie z górki, ale k... NIE! Popadają w jeszcze większe dno. Ok, ja rozumiem, dramat, ale ej, bez przesady. Już chyba Gra o Tron z tymi nieustannymi zgonami lubianych bohaterów jest mniej depresyjna i drażniąca...

N00NA

Nadmierny pesymizm i gnębienie bohaterów faktycznie potrafi zabić nawet najciekawszy projekt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones