PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 776
ocen
8,0 10 1 3776
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

Co sądzicie? Według mnie to chyba najlepszy odcinek do tej pory. I Sin Cos Tan... purrfect

MissRespice

"włoskie buty" zrobiły mój dzień.
jakoś temu joe'mu nie ufam, ta burza to chyba zapowiedź większego kataklizmu w losach bohaterów. odcinek boski.

ocenił(a) serial na 8
MissRespice

Wie ktoś co to za kawałek gdy Joe wstaje i nastepnie udaje sie do salonu samochodowego ?

crysehd

Sin Cos Tan - Sooner Than Now ;)

ocenił(a) serial na 8
MissRespice

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 8
MissRespice

Świetny odcinek, ten serial jest magnetyzujący i niepokojący. Gordon to mi wygląda na prawdziwego psychola, cały burzowy wątek był świetny. Aaa i jeszcze te ujęcia z budzącym się Joe na poduszce toż to nawiązanie to sceny z "Pushing Daisies" :).
Muszę się tym z kimś podzielić, choć to taka płytka uwaga, ale Lee Pace w tym serialu jest taaki piękny.

Ginette_L.

To z poduszką <3 I w ogóle Gordon zaczyna mnie trochę przerażać, ja wiem, że mu się w życiu do tej pory nie wiodło ale kurde, moment z trupem był creepy.
(zgadzam się co do płytkiej uwagi, bo jestem płytka w tej kategorii - jest piękny *-*)

ocenił(a) serial na 9
MissRespice

Zdecydowanie ten odcinek był najlepszy i cały serial tak mnie kręci że aż wyć się chce że już niedługo się skończy i drugiej serii raczej nie zobaczymy :(
Joe wymiata i zaskakuje z odcinka na odcinej coraz bardziej, Lee jak widać potrafi wszystko i jeszcze więcej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones