PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 776
ocen
8,0 10 1 3776
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

Serial może i zapowiadał się nie najgorzej, ale nakreśleni bohaterowie i odgrywający ich aktorzy to jakaś porażka. Zwłaszcza ta śliczna lalunia, wybitna programistka - no dawno nie widziałem tak irytującej i słabej aktorki. A jej postać skutecznie rozwala klimat i resztki nadziei na to by serial dało się oglądać. Jeszcze ten żenująco romantyczny wątek z biseksualnym informatycznym wizjonerem. Zaś miłosne sceny wyżej wymienionej pary to już Kasprowy Wierch kiczu! A trzeba przeżyć przynajmniej trzy. Naprawdę chciałem to oglądać, bo temat ciekawy, ale się po prostu nie da. Za każdym razem gdy dawałem mu kolejną szansę scenarzyści i twórcy dialogów skutecznie mnie zniechęcali.

fajnytomek

Pilot całkiem w porządku. Obejrzałem 3 odcinki i Gordon jest świetny, ale ta "genialna" osoba, której główne zajęcia to odstawianie numerków po kątach, granie w jakieś flippery i łażenie po mieście jak chachment to jakaś żenada. Nie przedstawia sobą niczego konstruktywnego, nie ma jakichkolwiek cech czy zachowań programisty, inżyniera, dewelopera. Takie kiddie-script to nawet nie jest. Programiści to ludzie zdyscyplinowani, pracowici, uważni, często introwertycy, to rozwydrzone czupiradło jest całkowitym przeciwieństwem tego. Trochę to tanie jak na 2014... Takie wyobrażenie o komputerowcach panowało w latach 90...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones