PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684432}
8,0 3 776
ocen
8,0 10 1 3776
Halt and Catch Fire
powrót do forum serialu Halt and Catch Fire

jestem ciekaw czy ktoś widział już 1 odcinek tego serialu? ,prosze o komentaże i opinie,

robin_1752

Ciężko wyrobić sobie zdanie po jednym odcinku, ale jak dla mnie ciekawie się zapowiada :)

ocenił(a) serial na 10
robin_1752

Takie pytanie: gdzie można obejrzeć?

Annqa

Na stronie amc, ale musisz mieć zainstalowane Hola, taki dodatek do Chrome, bo w Polsce oczywiście tego nie udostępnili, tylko w ten sposób obejrzysz pierwszy odcinek legalnie, za darmo. Są jeszcze inne opcje ;]
Swoją drogą na prawdę warto, zapowiada się rewelacyjny serial

Annqa

Zatoka piratów

robin_1752

A kto będzie robił napisy?

Ariel2400

Grupa Hat.ak własnie poinformowała, że nie będą robić napisów :(
Być może ktoś ich zastąpi :)

Arrent

Na Na pisy24 ktoś już wstawił więc może będzie kontynuował.

Ariel2400

na kinomanie już jest odcinek z napisami

ocenił(a) serial na 8
becket12

mówisz o odcinku 2 ? ja ogladalem 1 odcinek i kurcze nawet mi sie spodobal, fajny klimat ,

robin_1752

odc. 2 jeszcze nie ma

ocenił(a) serial na 9
adam664

No właśnie, a kiedy drugi odcinek? Pierwszy udało mi się obejrzeć na jakiejś ruskiej stronie i muszę powiedzieć że jak dla mnie to rewelka, fajnie sobie przypomnieć te pierwsze lata z komputerem z tyłkiem na pół metra, automaty i takie tam :)

użytkownik usunięty
april_wind

Dzisiaj

użytkownik usunięty
robin_1752

Zapowiada się naprawdę świetnie. Dobra obsada, ujęcia, klimat zachowany perfekcyjnie. Jeśli tego nie spieprzą wróżę serialowi sukces.

ocenił(a) serial na 8

spodobal mi sie po pierwszym odcinku, te automaty do gier, czy ktoś je jeszcze pamieta, ten serial oddaje klimat lat 80, zgadzam sie wydaje sie że serial bedzie ciekawy,

ocenił(a) serial na 9
robin_1752

Serial interesujący nawet dla niekomputerowców. Obsada jest najlepszym punktem!
http://seryjnie.blogspot.com/2014/06/amc-o-komputerach-halt-catch-fire.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones