PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99240}

Hamish Macbeth

7,5 33
oceny
7,5 10 1 33
Hamish Macbeth
powrót do forum serialu Hamish Macbeth

Z wielką chęcią obejrzałabym ten serial w TV. Mogę się założyć, że miałby większą oglądalność niż te polskie gnioty i inne telenowele. Zwłaszcza, że teraz wyszła seria książek, które co prawda nie są kanwą dla tego serialu, ale zaczerpnięto z nich pomysły.
Serial jest na YT w oryginale bez lektora

elninka

Też bym bardzo chciała go obejrzeć. Dość mam tego, co narzuca nam polska telewizja. Tyle fajnych seriali jest kręconych na świecie, a my mamy w większości dno. Też szukałam wszędzie i tylko po angielsku występuje. Niestety aż tak dobrze nie znam języka, żeby z przyjemnością zasiąść do oglądania i się zrelaksować. Chociaż może trzeba się wziąć ostro do nauki, skoro nasza telewizja nie ma nam póki co nic do zaoferowania. To samo tyczy się brytyjskiego serialu Śledztwa Hetty Wainthropp. Strasznie jestem jego ciekawa.

elninka

Co to za seria książek jest?

Gaja_4

To jest bardzo fajna seria detektywistyczna autorstwa M. C. Beaton. Sensownie napisana z dużą dozą szkocko - angielskiego humoru. Szczerze polecam.
Wpisz sobie w wyszukiwarkę to na pewno coś ci tam wyskoczy.

elninka

Dopiero zobaczyłam odpowiedź. Dziękuję :)

elninka

Przyznam się, że ja wcale nie jestem pewien czy chciałbym go oglądać, gdyż seria książek jest tak rewelacyjna głównie za sprawą głównego bohatera, że wątpię czy film jest w stanie właściwie oddać jego osobowość.

ocenił(a) serial na 7
elninka

Obejrzalam zaledwie 2 odcinki i juz mi sie podoba. Mase zabawnych sytuacji a tak malo jest dobrych filmow z ktorych mozna sie posmiac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones