PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87679}

Happy Days

7,6 129
ocen
7,6 10 1 129
Happy Days
powrót do forum serialu Happy Days

lecial na TVP w 90-tych latach

serbinek26

Owszem, pamiętam.

użytkownik usunięty
serbinek26

Puszczanie go 20 lat po czasie nie było najlepszym pomysłem, lecz prawdopodobnie szybkim skokiem na kase. W telewizji były o wiele ciekawsze propozycje

Na pewno też swoje mogło robić to iż realia amerykańskich lat 70. niekoniecznie były bardzo znane i lubiane w czasach, gdy dostęp do wszelkiej wiedzy nie był tak otwarty. Po prostu mogło to być dla ludzi zbyt hermetyczne, nie zrozumiałe, albo po prostu nie wstrzelać się w to czego by po takim serialu oczekiwali.
Mogłobyć tez tak, że serial leciał o kiepskiej porze.

użytkownik usunięty
MistrzSeller

Zgadzam się z pierwszym punktem, miałem to też na myśli pisząc tamten komentarz, tyle że wyszło jak wyszło. Po prostu fenomen tego serialu zrozumiały jest tylko dla amerykanów wychowanych w latach 70tych.

serbinek26

Każdy za to pamięta słynne przeskoczenie rekina ;)

użytkownik usunięty
lew890

co?

To po jednej ze scen z tego serialu wzięło się powiedzenie o przeskakiwaniu rekina, które zna chyba każdy kinoman: https://www.youtube.com/watch?v=t4ZGKI8vpcg

użytkownik usunięty
lew890

Chyba tylko anglojęzyczny, bo nie słyszałem by ktoś w Polsce użył kiedyś takiej frazy.

Spotkałem się z nią mnóstwo razy, nawet wśród filmwebowych dyskusji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones