PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247027}
6,5 25
ocen
6,5 10 1 25
Happy Lesson
powrót do forum serialu Happy Lesson

Happy Lesson jest fają i przyjemną w odbiorze produkcją, ma ładna kreskę i bardzo dużo humoru,
chociaż czasami miałem odczucie, że gdzie nie gdzie humor był tworzony na siłę. W tym Anime
głownie nacisk kładziony jest na komedie, szkoda że romans jest troszkę kiepsko pociągnięty w tej
serii, ale chociaż dobrze że w ogóle jest (może w drugim sezonie się rozkręci).
Po za tym dla bardziej obeznanych w komediach-romantycznych mogę powiedzieć, że jest tu wiele
elementów z schematycznych produkcji, ale nie ma co się zrażać.
Co do odcinków : Tu na Filmweb'ie pisze, że ma 13 odcinków, lecz to jest błąd. Odcinków jest 14 !
Na wielu stronach jest tak rozmieszczone : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12, 13, po obejrzeniu
takiej kolejności się zawiodłem, bo odcinek "11.5" był ostatnim który kończy całą serię (bynajmniej
tak jest na kreskówka.pl, na innych stronkach serial był nie dostępny). Więc jeżeli ktoś ogląda to
Anime i będzie miał takie rozmieszczenie odcinków to niech "11.5" obejrzy jako ostatni. Zawiodłem
się jak zobaczyłem zakończenie wcześniej niż było można, lecz szczerze mówiąc nawet się nie
spostrzegłem na początku, że to odcinek końcowy (ale i tak po głowie chodziło : "Coś jest nie tak") i
dopiero przy oglądaniu odcinka 13 wpadniemy, że 11.5 powinien być po nim.
To tyle... Moja ocenka 8/10. Było całkiem całkiem. Zapraszam do wypowiedzi (nie pisać spoilów).

ocenił(a) serial na 9
biro85

Jak dla mnie fajna seria. 13 odcinek fajny i śmieszny, jednak sama końcówka mi nie pasuje. Dla mnie ją spartolili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones