PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505253}
6,7 1 123
oceny
6,7 10 1 1123
Happy Town
powrót do forum serialu Happy Town

Coś podobnego ?

ocenił(a) serial na 8

Czy możecie polecić coś podobnego a nawet bardzo podobnego do happy town ? Mnie osobiście serial bardzo przypadł do gustu, może trochę dziecinny ale na pewno tajemniczy.. Jeżeli zna ktoś podobne seriale bardzo bym prosił o tytuły.

holdus

No na pewno te do których Happy Town jest porównywany: Miasteczko Twin Peaks i Harper's Island.

ocenił(a) serial na 8
kondzioff

dzięki na pewno obejrzę, bo happy town niestety lae zakończy się na 8 odc eh.

ocenił(a) serial na 6
holdus

Harper Island ;) polecam

ocenił(a) serial na 8
madziam

Bez urazy, ale serial mi klimatem z lostów zalatuje :P przynajmniej po ostatnim odcinku ^^
Wyspa harpera to żenada od kiedy okazało się, że jednak jest osoba, której być nie powinno... w dodatku z zadatkami na terminatora, happy town przerasta wyspę harpera - szkoda, że nie będzie kilku kolejnych odcinków - fajnie to wszystko można by rozwinąć :))

ocenił(a) serial na 10
holdus

mnie jak kondzioff-owi kojarzy się z Twin Peaksem i ewentualnie z Wyspą Harpera, pozd.

ocenił(a) serial na 6
wlasija

a ja Wam wszystkim polecę inny mini serial "The lost room " który po prostu wymiata :)

pzdr

ocenił(a) serial na 8
Arti58

Dzięki za polecenie, zabieram się za to zaraz ;)

Arti58

"The lost room" - to perełka. Taka trafia się na na 1000 lub rzadziej.
Z miniseriali nie najgorszy jest "The Triangle"

http://www.filmweb.pl/serial/Tr%C3%B3jk%C4%85t-2005-227043

Przypomina trochę "The Philadelphia Experiment".

holdus

wyspa harpera słabaaa! a Haven nie jest podobny? :)

ocenił(a) serial na 6
londontown

Heaven jest podobny ale gorszy od Wyspy Harpera ;)

madziam

oglądałem wyspę Harpera jeszcze jak w tv leciało i powiem że ni byl to zły serial ale też nie zahcwychł, a po wczorajszyych 2 pierwszysch odcinkach Haven musze powiedzieć ze serial mnie się spodobal naprawde dobry początek jezeli bedzie tak dalej to myślę że jednak Haven jest lepszy od Harpera, pozaty ciekawy scenariusz i fajne efekty specialne :)

londontown

Obejrzałam wszystkie odcinki "Haven" jakie do tej pory wyszły i moim zdaniem jest to świetny serial, dużo lepszy od "Happy Town". Naprawdę polecam :)

londontown

w Heaven są fajne efekty specjalne? chyba dla dzieci z podstawówki

ocenił(a) serial na 8
passion29

Zgadzam się, może gdyby nie te "efekty" to oglądałabym dalej. Kiepsko zrobiony i kompletnie pozbawiony klimatu.

ocenił(a) serial na 3
holdus

mnie się kojarzy Pasadena, dawno go oglądałam, ale klimat podobny

holdus

A poleciłabym "Persons Unknown" ;) Haven bardzo mi się podobało (ale ja lubię Kinga, po prostu).

holdus

Cape Wrath aka Meadowlands

holdus

" Bates motel "

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones