PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820852}
8,1 4 054
oceny
8,1 10 1 4054
Harley Quinn
powrót do forum serialu Harley Quinn

To jest tak genialne! Czekałem od pierwszej tylko zapowiedzi i nie zawiodłem się. Genialna animacja, rewelacyjne dialogi z których często ryczę ze śmiechu, cudowny czarny humor, brutalność i gore ale również wgłębienie się w charaktery Harley i Ivy. Jakoś zawsze kochałem je razem, zarówno w sferze przyjaźni jak i miłosnej, dlatego jestem niesamowicie uszczęśliwiony mogąc oglądać je razem na ekranie w takiej formie a ich relacja w tym serialu jest przepiękna i chcę tylko więcej, genialny dopasowujący się duet silnych kobiet. Charaktery Harley i Ivy zrobione fenomenalnie i idealnie: Harley: neurotyczna, szalona, nadpobudliwa, przesadnie optymistyczna i gwałtowna oraz Ivy dla równowagi: rozważniejsza, sarkastyczna, bardziej pesymistyczna, ale równocześnie z wciąż z ogromną cierpliwością i miłością do Harley - idealnie się dzięki temu dopełniają. Obsada drugoplanowa to coś rewelacyjnego! Dr Psycho, Bane, Joker, Batman, Frank the Plant, James Gordon, Clayface, King Shark wszyscy są tutaj świetnie zrobieni i każdy dostarcza rozrywki z oglądania, chcę tylko więcej i więcej, zdecydowanie jedna z moich ukochanych animacji od DC już teraz. Więcej!!!

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

No i oczywiście dodaję - świetnie dobrane głosy, Kaley Cuoco, Lake Bell, Alan Tudyk (!!!!) i cała reszta <3

Rrouge

Ja oglądałem te parę odcinków z dubbingiem i Bluszczówna ma fatalne teksty (głos też nie za bardzo). Dla mnie mocno ciągnie w dół ocenę całego serialu. Szkoda.

ocenił(a) serial na 9
de_Franco

Nie oglądam seriali z polskim dubbingiem nigdy, oceniam w oryginalnej angielskiej wersji językowej w której uwielbiam głos Lake Bell jako Ivy i jej teksty.

ocenił(a) serial na 9
Rrouge

Polskiego dubbingu do tej animacji to akurat nie znoszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones