PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542743}

Haven

7,2 5 836
ocen
7,2 10 1 5836
Haven
powrót do forum serialu Haven

Gdzie można znaleźć dalsze części , mogą być po ENG, jakoś mi się nie zakończył ten serial po 5 sezonie .....

ocenił(a) serial na 8
Anna_Ch1981

5 sezon się jeszcze nie skończył :>

ocenił(a) serial na 10
goodbye

Alltube.tv

MALIA50000

Dzięki, na alltube już wszystko przerobiłam. Czekam na dalszą część

ocenił(a) serial na 10
Anna_Ch1981

z tego co czytałam, to Syfy zrezygnowało z produkcji 6 sezonu ze względu na małą oglądalność 5 :/. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu

bezczelna_blondyna

Szkoda, bo koniec bez sensu

Anna_Ch1981

Przecież nie było końca... Jeszcze będzie parę odcinków.

MMM777

a gdzie oglądasz ? ja na alltube

Anna_Ch1981

Oglądam na tvseriesonline.

ocenił(a) serial na 7
MMM777

Ja tam się cieszę, że wreszcie się to skończyło. Ten serial jechał już na oparach, a ostatnie odcinki to już oglądałam prawie na siłę żeby zobaczyć jak się to skończy;/ Mogli poprzestać na 3 sezonie i byłoby ok.

karu1990

Mam podobne zdanie na ten temat. Ostatnie 2 odcinki też były takie sobie (jak cały sezon), ale samo zakończenie mi się podobało :)

ocenił(a) serial na 7
MMM777

A mi właśnie nie, bo zakończyło się tak, że te 2 ostatnie sezony były kompletnie bez sensu. Po 3 sezonie zakończenie byłoby dokładnie takie samo tyle, że bez tych wszystkich dramatów . Byłaby stodoła, Audrey by powróciła itp. Chyba oczekiwałam, że jednak wymyślą jakieś zakończenie, które nie zaneguje wszystkiego co wcześniej pokazali.

ocenił(a) serial na 9
karu1990

"Byłaby stodoła, Audrey by powróciła ... " A ludzie dalej by umierali ,nie mogli dotknąć bliskich albo musieli żyć pod wodą xD Zakończenie kłopotów mi się podobało,choć pojawienie Paige z synem już nie koniecznie.

kamil665544

tymbardziej iż mogła wrócić jako ona ale wolała zakochać sie od nowa. Przesłodzone

Anna_Ch1981

Jak dla mnie dalszym ciągiem Haven jest Interstellar.

Idealnie pasuje jako uzupełnienie Haven.

Acz zupełnie nie oczekuję zrozumienia mojego toku myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones