PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395457}

Hayate the Combat Butler!

Hayate no Gotoku!
7,3 162
oceny
7,3 10 1 162
Hayate no Gotoku
powrót do forum serialu Hayate no Gotoku!

W-g mnie to Anime stworzone w 52 epkach to trochę przesada... Zdecydowanie jest za długie co
powoduje lekkie znudzenie. Komedii trochę w nim jest co że tak powiem może utrzymać widza
przy tym by był w stanie to obejrzeć, po Romansie nie było czego się spodziewać... Dziewczynka
13 lat, a chłopak podajże 16 lat, że tak powiem uczucie szło od jednej osoby... Szczerze mówiąc
trochę mułowate, jak dla mnie... Innym może się to bardziej spodobać. Warto byłoby dodać, że w
tym opisie mogłoby się znajdować takie coś : Że główny bohater (Hayate) zostaje Lokajem u
dziewczynki której tak porywczo wyznał miłość (tak se powiem). I tak akcja się ciągnie. Po
przeczytaniu tego opisu z Filmweba dosłownie nie mogłem się domyślić co może utrzymywać
fabułe tego Anime. Moja ocena to 7/10... Chociaż graficznie dobrze to wygląda (w porównaniu do
innych badziewi co widziałem).

biro85

Ja krótko.
Jak na anime tego typu to jest naprawdę świetne.

ocenił(a) serial na 10
biro85

To Parodia 100% więc jest dośc długie i nafaszerowane motywami. Twórca (reżyser) Puni-Puni Poemi w końcu musiał się wychasać , a nawet zrobić z siebie niezydentifikowane poruszające się afro heh. Jak dla mnie troche przereklamowany motyw z rodziną Sanzenin i małym głupkiem z wypożyczalnią.

Główna postać jest do przesady praworządna i przypomina mi humorystycznie Motoko z Love Hina. Ogólnie poważne naiwne postacie są jak dla mnie mega śmieszne. Kwestia gustu. A co najbardziej mnie w tym anime rozwaliło to początkowa troska o dzieci - "co by nie oglądały ino w ciemnocie i nie za blisko". Ogółem bardzo pozytywne, dlatego dałem dychena.

użytkownik usunięty
Hraun_XI

2seria jeszcze lepsza, mniej 'wypelniaczy', wiecej mangi. i wiecej Hiny.
3 do bani wg mnie, zle zrobili odchozac od mangi.
mam nadzieje, ze w 4(kwiecien) do niej wroca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones