PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683144}

Helix

6,3 4 399
ocen
6,3 10 1 4399
Helix
powrót do forum serialu Helix

to sie nie da tego ogladac :D

Ja właśnie obejrzałem 2x6 i daje sobie spokój. Ogromny spadek formy w stosunku do sezonu pierwszego, który sam w sobie nie był jakiś specjalnie dobry.

użytkownik usunięty
Bialy_Pielgrzym

ja nie dalem rady przebrnac przez 4 odc 2 sezonu po prostu sie poddalem :)

ocenił(a) serial na 7
Bialy_Pielgrzym

Ja walczę dalej! Ale to już chyba wynika z chorej ciekawości, bo to co się wyprawia w drugim sezonie, faktycznie przekracza ludzkie pojęcie. Osobiście, niespecjalnie lubię, kiedy traktuje się mnie jak idiotę, a tutaj mam wrażenie, że producenci wręcz się z tym obnoszą.

ocenił(a) serial na 7

Zgadzam się. Z dobrego serialu zrobił się gniot!

ocenił(a) serial na 8

Już myślałem że tylko ja mam takie odczucie co do drugiego sezonu ^^

użytkownik usunięty
MARAS_ZIOM

hahahahah no to jest nas pare osob ktore nie wytrzymaly tej produkcji :D

ocenił(a) serial na 6

Ja uwielbiam drugi sezon i zawsze niecierpliwie czekam na następny odcinek.

kamil665544

To tak jak ja.

ocenił(a) serial na 4

Pierwszy raz ogladam serial, który robi wrażenie, że się zaraz rozkręci, leci 2 sezon i ciągle nic... Kiepski.

ocenił(a) serial na 9
ivett_todua

2 sezon jest zły bardzo.
montaż, aktorzenie, fabuła...

genji

...są na bardzo dobrym poziomie. A w pierwszym zdaniu popełniłem błąd. Miało być bardzo dobry (co widać po mojej ocenie).

hal9000_mk2

Dokończyłem post za mojego kolegę ponieważ ma problem z klawiatura. Na urodziny dostanie nową. Do tego czasu ja bedę sie wypowiadał w jego imieniu. Dziękuję za uwagę.

ocenił(a) serial na 3

faktycznie że im dalej w las, coraz gorzej a pierwszy sezon był fajny, może nie wybitny ale dało się obejrzeć , a teraz .... ciężko to się ogląda i jeszcze te bezsensowne gadki , klapa totalna.....

ocenił(a) serial na 7

Nie sposób się nie zgodzić. Obecnie jest to moje guilty pleasure: lubię oglądać Helixa, chociaż nie do końca umiem wyjaśnić, co mnie przy nim trzyma. Chyba to że jestem fanem horrorów/thrillerów, tematyka wirusów i epidemii to coś co w kinematografii mnie kręci. I wciąż czerpię frajdę z oglądania Helixa (właśnie skończyłem 2x11), i jeśli powstanie 3 sezon, na co mam nadzieję, to chętnie go będę dalej oglądał.

ALE.

Jednocześnie poziom głupoty zbliża się do niebezpiecznego poziomu "dość, mój mózg więcej nie zniesie". Aktorstwo - uśredniając oczywiście - jest przeciętne, ale co zabija ten serial, to niski poziom jego produkcji oraz scenariusz który jest po prostu debilny. Szczególnie widać to w drugim sezonie, gdzie im dalej w las tym ciemniej, a luki fabularno-logiczne są tak ogromne, że tylko moja niewytłumaczalna sympatia do tego serialu pozwala mi przymknąć na nie oko. Normalnie tak nie jest, np. serial "The 100" dostał u mnie cancela po dwóch odcinkach, właśnie z powodu idiotycznej fabuły, kiepskiej realizacji i jeszcze gorszego aktorstwa.

Niemniej Helixa lubię i chętnie zobaczę więcej, chociaż obawiam się że jeśli sezon trzeci powstanie, to fabuła będzie zrobiona tak mocno na siłę, że odpadnę nawet ja.

ocenił(a) serial na 10
Shedao_Shai

sezon 2 - GENIALNYYYYYYY

ocenił(a) serial na 7
kinoman32

Przede wszystkim to:

Sezon 2 - ostatni. Dzisiaj Helix został skasowany.

Szkoda. Tym bardziej, że ostatni odcinek pozostawił więcej niewiadomych niż odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 7
Shedao_Shai

Też uważam ze szkoda ze anulowali mogli by przynajmniej nakręcić ze 6 odcinków aby wszystko ładnie zakończyć

Baal

A po co? Wszystko wyjaśnili jest cacy i fajnie. Wolałeś oglądać kolejne odcinki ze stosami trupów tak jak by to było w rzeczywistości. Za dużo takich filmów nakręcono. Mi tam odpowiada takie zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
kinoman32

zgadzam sie

Shedao_Shai

>serial "The 100" dostał u mnie cancela po dwóch odcinkach, właśnie z powodu idiotycznej fabuły, kiepskiej realizacji i jeszcze gorszego aktorstwa.

Jak to przeczytałem to aż parsknąłem, nie wiem już teraz co sądzić o twojej ocenie bo 100 jest akurat bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 7
Smash83

xDD no nie, kolego, zdecydowanie nie.

ocenił(a) serial na 5

ja mam zerowe wymagania ale nawet ja nie dałam rady i przestałam oglądać na 4 odcinku i zapomniałam, że ten serial w ogóle leci, a teraz patrze, że anulowany... szkoda bo sezon 1 był super

ocenił(a) serial na 7

pierwszy sezon był świetny, drugi to porażka, aż nie chce się wierzyć że nikt ze scenarzystów, reżyserów, aktorów nie zareagował na tak kijowy scenariusz, poległem przy 5 odcinku, żal serialu.

ocenił(a) serial na 5

Ja wymiękłam na s2e1... czekałam aż coś się stanie..... nie stało się nic zupełnie. Stwierdziłam, że żal tracić czas, a tu jeszcze serial został skasowany. Jak widać, nawet twórcy się poddali :P

ocenił(a) serial na 5

Popieram, takiej głupoty dawno nie widziałam

ocenił(a) serial na 5

Nieprawdopodobne jak zjechał ten serial z poziomu pierwszego sezonu, scenarzyści chyba byli pijani jak to pisali, pierwszego sezonu na pewno nie widzieli, makabra.

użytkownik usunięty

Wielcy, kuźwa, znawcy. Ani jednego argumentu nie napisaliście, co w tym drugim sezonie takiego idiotycznego. Frazesami jak powyżej każdy debil może operować.

użytkownik usunięty

to sobie wlacz serial i sam sobie odpowiedz

ocenił(a) serial na 5

Co jest idiotycznego? Wszystko.
W ogóle nie wiadomo, co kto chce, każdy chce wszystko zniszczyć, ale nikt nie wie, co potem z tym g... zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones