PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206294}

Hello Kitty

6,0 130
ocen
6,0 10 1 130
Hello Kitty
powrót do forum serialu Hello Kitty

Ikaka Shimizu by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Także kto kupuje
przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej. Oddaje malucha w ręce demonów!!
Sama Lady Gaga – tuba iluminatów, przebiera się w odzież zdobną w wizerunek tego kota. Kłania się demonom na swych teledyskach i koncertach, cytuje zaklęcia, narażając na niebezpieczeństwo słuchaczy,
poddając ich diabelskiej manipulacji i hipnozie, poprzez znaki, słowa i zaklęcia, rytualne formuły, ruch ciała i symbolikę okultystyczną!

ocenił(a) serial na 8
Flauius

To żart?

gdytanczenaddrzewami

Ostatnio w Poznaniu katolicka szkoła zakazała piórników z Hello Kitty i Monster High
Śmiech na sali
Ja bym zakazał Reksia gdyż jest on zakamuflowanym Cerberem co stoi na straży bram piekła

użytkownik usunięty
giovanni50

Nie oglądałem,ale to są kpiny.Najlepiej jakby po robocie czy szkole dzieciaki chodziły do kościoła gdzie straszono by ich diabłem i mówiono dawajcie na tace,bo inaczej będziecie smażyć się w piekle.Dlatego wole Yin i Yang.

użytkownik usunięty
Flauius

Raz - skąd... masz... tę... informację, ja się pytam?! Może wierzysz jeszcze w Jeffa the Killera i Slender Mana, co?
Dwa - ona w kreskówce MA USTA, więc wątpliwe.

ocenił(a) serial na 7
Flauius

Takkk. Nigdy bym na to nie wpadła !!

Pamiętajcie najważniejsze jest żebyśmy słuchali kościoła więc koniec z słuchaniem muzyki to odda nas w ręce demonów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones