PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841301}
6,2 935
ocen
6,2 10 1 935
Helstrom
powrót do forum serialu Helstrom

Emisja od 9 listopada, w każdy poniedziałek o 22.00 na Fox Polska.

ocenił(a) serial na 5
Adpadi123

Trochę słabo. Wolałbym, żeby gdzieś na VOD wpadło, no ale nie można mieć wszystkiego. :)

Adpadi123

2020 rok, puszczanie serialu w TV. xDD I jak tu człowiek ma nie piracić.

rudy102q

? To co uważasz że w 2020 roku nikt nie ma telewizji?

buterfly

A co mnie to obchodzi czy ktoś ma, ja nie mam i nie mam zamiaru czekać aż łaskawie telewizja straci prawa i odkupi je jakaś platforma VOD bo od kilkunastu lat mogę sobie ten serial zaraz po premierze ściągnąć z torrentów. Wolałbym zapłacić ale skoro nikt nie chce moich pieniędzy to nie mój problem.

rudy102q

Z tego co wiem to serial w interesie serial zadebiutował 16 października, chociaż nie wiem czy był dostępne od razu napisy - W tym przypadku długo wiec na premierę w TV nie czekaliśmy, ja urodzony w 95 mam sentyment do oglądania w telewizji zamiast nastąpiły różne platformy VOD, chociaż jeżeli oglądam w Internecie to piracie bo nie uśmiecha mi się płacić dodatkowo za wykup chociażby Netflixa które zresztą większości produkcje przeciętniaki a raz na kilka lat zdarzy im się dobry serial.

buterfly

Amazon produkuje bardzo dobre seriale, HBO też.

rudy102q

To prawda tak naprawdę jedyna platforma i stacja z USA które warto śledzić ich seriale -Może masz też jakieś tytuły do polecenia?

buterfly

Nie wiem o której piszesz bo podałem dwie xd Ostatnio oglądam głównie tę pierwszą i świetne są np. The Marvelous Mrs Maisel, Fleabag, Bosch, The Boys.

rudy102q

Słyszałem dużo dobrego o tych serialach, szkoda że doby nie można wydłużyć ;) Jeżeli lubisz też fantastykę to ja polecam Carnival Row właśnie od Amazona.

ocenił(a) serial na 3
Adpadi123

Ja już oglądałem 3/10

gagarin77

zajebisty serial, wiadomo telewizyjny nie jakies internetowe netflixowe szajse

Szybszy

Akurat serial niczym się nie wyróżnia od masy słabizn i przeciętniaków do Netflixa.

buterfly

jakie to ma znaczenie, wazne ze jest w telewizorze

Szybszy

Jakie to ma jednak znaczenie? - Oczywiście w dobie VOD emisja w TV jest wyjątkiem, natomiast sam serial na tle dość mocnej konkurencji nie wyróżnia nawet na tle podobnych serial od Netflixa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

Dziwną przyznam masz logikę ;) - Gdybym miał liczyć tylko i wyłącznie na telewizje wiele tego co mam obecnie ocenionych był zwyczajnie nie ocenił, co do Netflixa wiele seriali zniszczyło nie LGBT a zwyczajnie scenariusz albo niedopracowanie wizualnie, Netflix niestety produkuje seriale taśmowo prze co tylko tak naprawdę kilka z nich się wyróżnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones