PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 460
ocen
6,4 10 1 20460
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

Czy spotkał się ktoś ze wszystkimi sezonami serialu z lektorem?
Bo chyba tylko sezon 1 krąży... a reszta?

A może pisać do Polsatu, aby serial powtórzyli?!!!
Wtedy zawsze ktoś nagra i wrzuci do sieci.
Bo na dvd to chyba się nigdy nie ukaże.

ocenił(a) serial na 7
danielp

Nie ukaże się za to jak już pisałem mam kumpla który robi napisy do tego serialu teraz. To nie lektor ale ja tam wole z napisami - bo lepiej czuje atmosfere filmu.

kroto_3

Witam czy mozna by bylo prosic o jakies namiary na te napisy albo na upload sezonów moj email czarnyy@o2.pl

ocenił(a) serial na 7
czarny88

Najlepiej napisz mi na gg 4536870 to sie dogadamy. :P

ocenił(a) serial na 7
czarny88

na moim chomiku: kroto2 sa juz wszystkie napisy i odcinki do Herkulesa.

ocenił(a) serial na 9
danielp

Jak się wymiesza dwie wersje z lektorem z Polsatu i TVP2, to wychodzi całkiem sporo odcinków. Czy wszystkie, nie wiem, bo nadrabiam.

ocenił(a) serial na 9
TangoAndWaltz

Chyba niestety nie wszystkie z normalnym lektorem będą. Ale sporo.

ocenił(a) serial na 9
TangoAndWaltz

Końcowe sezony trafiłam ze sztucznym lektorem. Nawet idzie się przyzwyczaić, tylko imiona śmiesznie wychodzą, czytane tak, jak się pisze. Właściwie jak już ktoś kleci w ten sposób, to mógłby je wbijać z zapisu fonetycznego.

ocenił(a) serial na 9
TangoAndWaltz

Gdzie Ty masz odcinki z lektorem z Polsatu? Można obejrzeć z napisami które powstały prawdopodobnie na podstawie właśnie wersji z Polsatu. Z tego co mi wiadomo to z lektorem są dostępne sezony 1-3 z TVP2, oraz sezon 4 ze Sci-Fi Universal. Co do reszty to serial leci na Sci-Fi więc jeśli ktoś nagra i wstawi to będą, ale coś czuję że mała szansa na to...

ocenił(a) serial na 9
TheLoner

Mieszanka total od znajomego, oparłam się na tym, że są dwie wersje imienia Xeny. Do 4 jeszcze nie doszłam. Może i Sci-Fi.

ocenił(a) serial na 9
TangoAndWaltz

Jak wyżej, sztuczny lektor.

ocenił(a) serial na 10
TangoAndWaltz

Witaj! Tez mam jeszcze gdzies na dysku 5 i 6 sezon Herkulesa z tym ,,Sztucznym Lektorem'' (nazywa sie to jakos tak - Lektor IVO?). Ale bardzo ciezko mi bylo to ogladac, wiec wybralem wersje z napisami. Ostatnio udalo mi sie kupic komplet tych seriali na Dvd. Planuje teraz wgrac amatorskiego Lektora PL (+ Napisy PL), do kopii wszystkich plyt Dvd 1:1. Niestety na najlepszego (wg. mnie) Lektora czyli Piotr Borowiec, mnie zwyczajnie nie stac. Wgrywanie jednak zlece fachowcom w profesjonalnym Studio nagran. Pewnie bedzie to bardzo czasochlonne i kosztowne, ale mysle ze bedzie warto. Mam Edycje wszystkich Dvd z ,,Dodatkami'', i chcialbym tego posluchac z tlumaczeniem. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones