PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40016}

Herkules

Hercules: The Animated Series
7,3 1 774
oceny
7,3 10 1 1774
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

gdzie można(można było)go obejrzeć???

ocenił(a) serial na 8
ILoveRock23

Spoko : )

ocenił(a) serial na 9
natka17_1998

Co prawda książki Mastertona w większości mają ten sam schemat, ale jakoś mnie to tak mocno nie razi :D Polecam jego książki, w szczególności "Wyklętego" ;)

ocenił(a) serial na 8
ILoveRock23

Czasem to nie przeszkadza, a zwłaszcza jak to dobry schemat ^^
Spróbuję kiedyś przeczytać : )

ocenił(a) serial na 9
natka17_1998

Uprzedzam tylko, że niekiedy akcja jest OSTRA ;)

ocenił(a) serial na 8
ILoveRock23

Ok ; )

natka17_1998

Wiem, że to już wiele wody upłynęło w Wiśle (Styksie?;) ), ale od niedawna oglądam serial Herkules odcinek po odcinku, i postanowiłam przejrzeć forum. Jak zaczęłam czytać Waszą dyskusję o Hadesie, pomyślalam sobie "Kurcze, czemu ja tak późno tutaj trafiłam?". Hades od zawsze był jednym z moich ukochanych czarnych charakterków :D Ma w sobie "to coś". Rozczuliły mnie Wasze wizje randki z Hadesem, świetne pomysły :D
Pozdrawiam Was serdecznie, badabum ;)

ocenił(a) serial na 8
dolciaidolcia

Niezły zbieg okoliczności, bo ja akurat ostatnio też tutaj weszłam i aż się zarumieniłam czytając moje stare wypowiedzi ;D Ten serial rzeczywiście dał mi sporo radości, cieszę się że tobie również się spodobał :)
Hades to wyjątkowy czarny charakter. On i Yzma to prawdopodobnie najbardziej komiczni złoczyńcy Disneya, których nie da się nie lubić, mimo że planowali, łagodnie mówiąc, zlikwidowanie tytułowych bohaterów w swoich filmach. Fantazjując tutaj z koleżanką ILoveRock23 byłam bodajże gimnazjalistką, ale po tylu latach wciąż mam słabość do pana umarłych :D Fajnie że tymi wizjami rozweseliłyśmy też innych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones