PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004093}

Herkules

7,0 1 687
ocen
7,0 10 1 1687
Herkules
powrót do forum serialu Herkules
anabit

Ogólnie seriali typu genialny, ale mocno ekscentryczny cywil + policjant/policjantka było już trochę. Np. Wzór. Chociaż Herkulesowi chyba faktycznie najbliżej do Monka.

anabit

To była moja pierwsza myśl po obejrzeniu zapowiedzi w TV - zachowanie i po części styl ubioru. Monk jest niepodrabialny. Z ciekawości obejrzę pierwszy odcinek, ale mam obawy

anabit

Autystyczny Monk z węchem porucznika Columbo

ocenił(a) serial na 8
anabit

Może jakieś podobieństwo jest, ale nie doszukiwałabym się tam jakiejś daleko idącej inspiracji czy kopiowania.

ocenił(a) serial na 8
ruki_3

Monk to było moje pierwsze skojarzenie, ale jednak to nie to samo. Mimo wszystko fajnie się ogląda i ja zdecydowanie polubiłam Herkulesa

ocenił(a) serial na 7
anabit

Monk bał sie zarazków

ocenił(a) serial na 10
DeRo_filmaniak

Monk bał się wszystkiego: mleka, owadów, zarazków, ludzi, liczby innych niż dziesięć, wysokości, ciemności i ciasnych pomieszczeń.

anabit

Jest trochę różnic. Herkules jest jednak trochę bardziej przystosowany do życia w społeczeństwie :) Chociaż obie postacie bardzo mi się podobają :)

anabit

No nie do końca. Monk to Monk, Herkules jest bardziej ludzki. I bardziej świadomy rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones