PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004093}

Herkules

7,0 1 688
ocen
7,0 10 1 1688
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

....dam rady tego obejrzeć, na siłę dmuchany serial który (jestem tego pewien) będzie zlepkiem Monka i Poirota tyle że w polskich realiach i niestety boję się że wyjdzie qpa straszna która zamiast przyciągnąć, odepchnie widzów którzy mając do wyboru podróbki pójdą oglądać oryginały. JPRDL nawet nie chciało im się dać jakiegoś oryginalnego tytułu, równie dobrze mogłoby być Adrian na tropie. A wszystkim hejterom od razu mówię że mam w poważaniu waszą pianę na pyskach.

dominik_kotas

Ja mam dokładnie takie same odczucia. Jak tylko zobaczyłam zajawkę to moje pierwsze skojarzenie było Adrian Monk dla biednych. I jestem pewna, że zrobią napięcie seksualne między bohaterami zamiast dynamiki podopieczny - opiekunka

chiyome

To jest żywcem zerżnięte, serialu "Lucyfer" z n...lixa....

dominik_kotas

Mi się skojarzyło z Bones tyle że ze zmianą płci. Inteligentny introwertyk, niezbyt obyty z ludźmi i ambitna pani policjant. To będzie zło

dominik_kotas

a mi Maćkowiak wygląda jak połączenie Monka i Sheldona Coopera

dominik_kotas

Ja miałam odczucie totalnego obciachu, kiedy widziałam zapowiedź w tv, to co będzie po obejrzeniu odcinka?

dominik_kotas

Dałem szansę. Wyłączyłem po dialogu naszego "szalenie błyskotliwego" detektywa-amatora:
Ona: - Mogę Ci zadać jedno pytanie?
On: - Właśnie je zadałaś!
Cóż za wyrafinowany polot, intelektualistyczna uczta.
Oceny nie zostawiam, bo szkoda zachodu. A mogło być COŚ.

prince_thorn8

Też dałem szansę, przebrnąłem w mękach przez pierwszy odcinek i mimo wszystko postaram się obejrzeć wszystkie odcinki gdyż cały czas gdzieś mam nadzieję że to się jeszcze rozbuja.

ocenił(a) serial na 1
prince_thorn8

Też dałam szansę.

Mam ogromny sentyment do Monka, Kości, Poirota... nawet Mentalistę na głodzie oglądałam, ale tych popłuczyn po nich się zwyczajnie nie da oglądać.

dominik_kotas

Końcówkę swojego komentarza mogłeś sobie oszczędzić, bez urazy ale to ty sam jesteś hejterem z pianą na pysku. Pojechałeś sam sobie.

ocenił(a) serial na 8
dominik_kotas

Mi się całkiem podoba ten serial. Jest zabawny, myślę że rozkręci się z odcinka na odcinek. Daję mu duży kredyt zaufania.

ocenił(a) serial na 10
dominik_kotas

Dla mnie zdecydowane wielkie TAK. To serial, który chce oglądać, ma super klimat i po prostu mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones