Herkules
powrót do forum 1 sezonu

Jestem fizykiem, i właśnie trafiłem na ten serial, i aż złapałem się za głowę.

Reżyser to jakiś kompletny nieuk, niedroajda, żeby tak okłamywać widzów.

Zbulwersował mnie tekst o Bogu i to szydzenie z religii przez bohatera, bo my naukowcy w świecie nauki albsolutnie nie potępiamy religii chrześcijańskiej, jest to mit.

W świetle nauki świeckiej człowiek religijny jest człowiekiem rozumnym, a ateista jest człowiekiem uwstecznionym, bo mamy twarde dowody na Teorie Ewolucji.

Bezbożność jest cechą stricte Zwierzęcą.

Bezbożność nie jest więc cechą świata nauki a cechą prymitywistków.

Serial wprowadza widzów w błąd. Zakłamuje opinie naukowców o Bogu.

W serialu detektyw mówi "fizycy nie odkryli Boga".

Tymczasem wszyscy fizycy od zawsze tłumaczą, że Bóg istnieje.

Ludze prymitywni, i uwstecznieni się temu buntują, bo życie bez Boga jest Wygodne.

Bóg chrześcijan jest Bogiem Stwórcą, więc nieustannie patrzymy na dowody jego istnienia.

Jeśli reżyser chcę być w epoce nauki Ateistą, to niech zamknie oczy, zawiąże je sobie opaską, wtedy pozostanie niewierzącym do końca życia.

Pozdrawiam, Alexaner Rajzarian. Odkrywca Implozji Kosmicznej. Pisarz, fizyk, psycholog, aktywista.






ocenił(a) serial na 6
rajzain

Hmm..., czy rzeczywiście "wszyscy fizycy" podzielają Pańskie zdanie czy jednak jest Pan w nim odosobniony? Taki np. Stephen Hawking w żadnego z bogów nie wierzył.
Poza tym, publikowanie lekceważących wypowiedzi na temat przekonań innych ludzi, raczej nie sprawia, że przyjmują oni propagowany punkt widzenia, prawda? Więc po co to robić?

Na koniec - pytanie: napisanie "Ateistą" z wielkiej litery to przypadek czy celowe działanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones