Herkules
powrót do forum 1 sezonu

Spodziewałem się jakieś taniej kalki z Detektywa Monka, a serial już od pierwszego odcinka jest budowany tak, że chce się go oglądać. Wiadomo, swoje wady ma, czasami widać, że nie jest to najwyższy budżet, ale potrafi być lekki i poważny zarazem. Postacie bardzo ciekawie prowadzone, nawet te z drugiego planu, nikt nie jest idealny, każdy ma jakąś swoją ciemną stronę i bagaż życiowy, ale nie sposób ich nie lubić. Wiadomo, że nie można do tego podchodzić jak do oglądania "True Detective", ale bardziej jak do "CSI", "Mentalisty" czy "Monka" właśnie, na zasadzie odprężenia się w nudny, jesienny wieczór.

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

mam podobne wrażenie, ogladałam z przyjemnością, nie kojarzę innego polskiego serialu tego typu, mam nadzieje, że będzie kontynuacja

lillasabo

serial nie jest kalką, wiele wątków które się pojawiły mnei totalnie zaskoczyły myślałam że pojdzie to w innym, bardziej przewidywalnym kierunku ale na szczęście zupełnie inaczej to wygladało

ocenił(a) serial na 10
fabcio93

przyjemny serial, liczę że będzie tam kontynuacja, ciekawe że każdy odcinek był poświęcony innej sprawie

ocenił(a) serial na 10
dercTom

lubię seriale kryminalne ale Herkules był fajną odskocznią, w sumie tajemnic to tam nie braowalo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones