Herosi (2006-2010)
Herosi: Sezon 1 Herosi Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Herosi (2006-2010)

Jeden duży krok

One Giant Leap 43m
8,5 711
ocen
8,5 10 1 711
Herosi
powrót do forum s1e3

właśnie obejrzałam ten odcinek i normalnie szczęka w dół... Matko kochana, ta końcówka!!!!!!!!!!!!!!!!! Zajebiste efekty, a jak się pięknie rozkręca... WOW! Ten serial to poezja...
Chyba jakieś forum założe...

ocenił(a) serial na 9
Silva

Kurde no, tez wlasnie skonczylem ogladac 1x03. MOCNE zakonczenie. Ciekawe jakie ograniczenie wiekowe ma ten serial w USA:)Jak tak dalej pojdzie to zrobi sie cos na miare Carnivale'a w wersji light/heroes :)) Coraz bardiej mi sie ten serial podoba, a na poczatku myslalem ze to bedzie slabizna. Teraz tylko czekac na 1x04.

użytkownik usunięty
Tomashi_2

Wlasnie tez ostatnio rozmawialem z kims na temat ograniczen wiekowych tego serialu, bo juz w drugim odc byly niezle obrazki. Ale to fajnie, że nie robią z tego dziecięcej papki. Aha no i Herosi są niby od 14 r. życia.
Dobrze by bylo gdyby ktoś założył forum.

w weekend mogę popracować nad jakimś forum... może w przyszłości i strona ;) dam znać jak już coś będzie

Silva

mysle ze sposrod serialu ktore wystartowaly we wwrzesniu tego roku, a musze przyznac ze prawie wszystkie ogladam na biezaco ten jest absolutnym faworyte. i to wlasnie odcinek 1x3 sprawil ze tak mysle. wszystko po malutku zaczyna sie ukladc w jedna calosc, do tego jeszcze ta muzyka. brawa dla tworcow i oby kolejne odcinki zaskakiway coraz bardziej. zapraszam na moj BLOG

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones