Herosi (2006-2010)
Herosi: Sezon 4 Herosi Sezon 4, Odcinek 5
Odcinek Herosi (2006-2010)

Histeryczna ślepota

Hysterical Blindness 43m
8,2 382
oceny
8,2 10 1 382
Herosi
powrót do forum s4e5

Odcinek 4x05

ocenił(a) serial na 10

No cóż można powiedziec o najnowszym odcinku , ano to iż sam tytuł "Histeryczna Ślepota" zwiastował nam naprawdę emocjonujący odcinek a jak wyszło no cóż. Może bez akcji i napięcia ale za to ze świetnym aktorstwem, może mało emocjonująco ale ciekawie może nudno ale i ciekawie.
Taki był odcinek. Jak zwykle na plus T- Bag i Sylar . Reszta : wątek Petera ogólnie może byc ale wydaje mi się że służył tylko przedłużeniu odcinka. A Claire no cóż , był buziaczek i nic. Już myślałem że będzie dobrze ( może ta Gretchen to jakaś psyhopatka ) a tu taki kapiec.

Ogólnie odcinek dobry ale boję się że zaczyna się dziac to co w przypadku serii nr 2 , gdzie po dobrych pierwszych odcinkach serial tracił na wartości. W przypadku 4 jest trochę lepiej bo mamy dobrą grę aktorów i ciekawą fabułę ale niewiem czy to wystarczy na cały sezon.

ocenił(a) serial na 10
patryks83

jak dla mnie odcinek ok wątek tej głuchej kobiety znacznie znacznie lepszy niż wątek laski i jej brata z 3 sezonu(który zreszta był beznadziejny i nic do serialu nie wnosił)

ocenił(a) serial na 7
mariusz19871987

Ja też tak uważam. Ta głucha kobieta jest wyjątkowo sympatyczna... ciekawe, jaką rolę przyjdzie jej spełnić w serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
mariusz19871987

Muszę się zgodzić. Ciekawe jak ta moc się "rozwinie" tzn. do czego można ją wykorzystać, widzieliśmy w tym odcinku, że zniszczyła ścianę. Może ta kobieta będzie wybranką ;] Petera? Mógłby sobie chłopak kogoś znaleźć:D Co myślicie?

ocenił(a) serial na 7
Blackmoorland

Ja jestem jak najbardziej za!! ;D Świetnie by do siebie pasowali.

ocenił(a) serial na 9
karolka707_2

hej, a moglibyście napisać, skąd ściągacie/gdzie oglądacie czwartą serię? Ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć ;//

ocenił(a) serial na 10
Yuzuki

Według mnie odcinek był znacznie lepszy od poprzedniego. Czułem, że zdolność tej głuchej (zapomniałem jak ona ma na imię :P) to coś więcej niż widzenie kolorów. Według mnie dziewczyna tworzy silną falę dźwiękową a skoro ona może to i Peter może ale raczej ta zdolność nie pomoże mu w ratowaniu ludzi ;P W ogóle wątek Petera i tej głuchej oglądało mi się wyjątkowo fajnie co jest trochę dziwne bo w sumie to nic szczególnego nie zrobili. Duet Clair i Gretchen ogląda się fajnie ale nie wróżę im wspólnej przyszłości. Mam tylko nadzieję, że Gretchen nie zniknie z serialu tak nagle jak Zach w pierwszym sezonie (który swoją drogą wypadł w Heroes 1000% lepiej niż w Kronikach Sary...). Naprawdę fajny odcinek ale mistrzostwo świata to ofc Syler :D To było normalnie piękne niestety to prawdopodobnie oznacza koniec Nathana :(

SPOILER ON
Właściwie to już na pewno koniec Nathana. W trailerze 6 epizodu widać jak Samuel oferuje Sylerowi prawdę na temat jego przeszłości i Syler ją przyjmuje. Jest też dobra wiadomość dla tych których Hiro jeszcze nie zaczął wnerwiać (czyli chyba tylko dla mnie :D), otóż w tym samym trailerze słyszymy rozmowę Petera z Hiro z której można wyciągnąć tylko jeden wniosek - Hiro zostanie wyleczony ale nie przez lekarza więc już śmiało można wypatrywać nowej postaci która leczy ewentualnie skorzystają z krwi Clair http://www.heroes-france.com/forum/sujet_7034.htm
KONIEC SPOILERA

ocenił(a) serial na 9
patryks83

Wreszcie Sylar jest Sylarem!!! minus, bo nie pamieta kim jest.... to odkrywanie jego JA moze troche potrwac.
mam tez pytanie dotyczace kolejnych odcinkow - gdzie u licha jset MOhinder?? czy ktos wie czy pojawi sie on w ogole w piatym sezonie??

ocenił(a) serial na 10
badwolf

No wlasnie. Tez sie nad tym zastanawialam. Brakuje go. Ciekawe czy sie w ogole pojawi. Moze za bardzo sie zmienil w tego.. potwora. ;>

ocenił(a) serial na 10
McAfee

Peter i ta babka naprawdę do siebie pasują;d Wiem, ze to okrutne ale powiedzmy ze Sylar by się zajął tym zeby odebrac jej moc ( krotko mowiac zabilby ją) i mielibysmy od dawna wyczekwiana walke Peter-Sylar. Bo ja mam nadzieje ze z Sylara nikt nie zrobi porzadnego goscia. Złoo= Sylar

na ogromny plus Robert Knepper

McAfee

Mohinder się nie zamienia w potwora, już nie ma pajęczych zdolności, tylko super siłe.

ocenił(a) serial na 9
McAfee

Przeciez on zostal juz wyleczony :D Ale tez sie zastanawiam gdzie on sie podziewa.... taka fajna postac :D

ocenił(a) serial na 9
sisi421

To^^ bylo odnosnie Mohindera...

ocenił(a) serial na 10
sisi421

Jeśli dobrze pamiętam Mohinder pod koniec trzeciego sezonu został ponownie złapany w tej opuszczonej pustynnej bazie w której Angela opowiedziała historie Firmy. Wydaje mi się, że jest gdzieś przetrzymywany.

xyz_14

Niemożliwe, że jest gdzieś przetrzymywany, bo w pierwszym odcinku tego sezonu Pietrek powiedział że ma zdolność od Suresha. :P

ocenił(a) serial na 10
badwolf

badwolf - jak na razie są tylko 4 sezony :P

ocenił(a) serial na 9
xyz_14

to wlasnie mialam na mysli - 4 sezon- Piate coś innego......... ;PP

ocenił(a) serial na 7
badwolf

baqq_1990, dajże spokój! Ile razy można owdawiać biednego Petera? Simone nie żyje, Caitlin nie żyje... przecież wystarczającym powodem do walki Peter vs. Sylar jest fakt, że przecież zabił ona Nathana, nie pamiętasz?

ocenił(a) serial na 8
karolka707_2

Nie wiadomo, czy Caitlin nie żyje. Ona została przecież uwięziona w przyszłości i wątpie żeby to kiedyś wyjaśnili

ocenił(a) serial na 7
Kooks

Tak, owszem, została uwięziona w przyszłości, z tym że ta przyszłość już nie istnieje, więc samą siłą rzeczy ona też nie.

ocenił(a) serial na 9
karolka707_2

to chyba znaczy ze ona sama zyje sobie tam gczie zyła zamin poznala petera??

ocenił(a) serial na 10
badwolf

ja mysle ze scenarzysci o Caitlin zapomnieli;p

ocenił(a) serial na 7
baqq_1990

Wcale nie zapomnieli, oni po prostu nabrali takiego niemiłego zwyczaju zakańczania wątków bez wyjaśnień i w otoczce tajemnicy :) Po prostu, Caitlin zaczęła im przeszkadzać, mieli nowsze, lepsze pomysły, więc zrobili puff i już jej nie ma.

ocenił(a) serial na 7
karolka707_2

chmm co do Gretchen to mam wrażenie że wymyśliła tę miłść na poczekaniu i nadal coś ukrywa.

ocenił(a) serial na 5
AAAXXAAA

wg. mnie bycie laską Petera nie wrozy dobrze xD Jedna dead, druga w alternatywnej przyszłości ;d Ciekawe co sie stanie z nastepna ;d

ocenił(a) serial na 7
SzOpMaN

Dobre pytanie :) pewnie skończy w erze kamienia łupanego ;P

ocenił(a) serial na 10
badwolf

sezony są tylko 4:) rozdziałów jest 5 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones