Herosi (2006-2010)
Herosi: Sezon 4 Herosi Sezon 4, Odcinek 7
Odcinek Herosi (2006-2010)

Dziwne atraktory

Strange Attractors 43m
8,0 369
ocen
8,0 10 1 369
Herosi
powrót do forum s4e7

Odcinek 4x07

ocenił(a) serial na 10

nawet ciekawy odcinek;) ale powiem szczerze że czekałem bardziej na wątek z hiro który cofnął się w czasie niż na akcje z claire i grechen, ciekawa równierz końcówka:) interesująca postać ten samuel

ocenił(a) serial na 10
clown

myslalem ze w tym odcinku Peter moze uleczy Emme i w koncu dziewczyna bedzie slyszec? :? no ale niestety....

ocenił(a) serial na 6
skeczu_papug

wg mnie małe szanse, z racji faktu iż aktorka też jest głucha :)

ocenił(a) serial na 10
clown

kolega z tematu poniżej rozwiał moje oczekiwania co do tego wątku który mnie interesuje;P wiemy kiedy sie tego spodziewac

ocenił(a) serial na 10
clown

A mi sie ten odcinek za bardzo nie podobal;/ taki troche nudny był. Wątek Claire, Grechen i tego piekielnego tygodnia .. no cóż, nie ciekawe dla mnie to bylo. Sylar i Matt w przyszłych odcinkach- będzie sie działo ;). Może w końcu pojawi sie Mohinder ;] no i czekam na Hiro.

ocenił(a) serial na 10
McAfee

No co tu mieliśmy , były i moralizujące dialogi Sylar/Parkman ( nie złe ale gorsze niż w pierwszych odcinkach ) , młodzieżowy horror z Clear w roli głównej ( tym razem żenada ) no i prawdziwy wydział śledczych.
A jak wyszło : ano wątek Sylara i Parkmana nudny ale da się obejrzec , motyw z Clear do bani ( tak wcześniej nie umiała rozwiazac prostego zadania z matematyki a teraz rozwikłała zagadkę ze ktos na nią dybie a no i ujawniła się kolejnym osoba) , no i Bennet , ten zamiast dzwonic po Haitańczyka dzwoni po ślicznotkę Tracy , po co ?
Niestety spadek formy , jedyne atuty na plus to Sylar na końcu ( motyw jak Niki i Jessica ) a przede wszystkim Samuel ( made in western ) niczym na dzikim zachodzie zmierza na pojedynek żeby ... poprostu perełka.
No i może Mohinder wróci.

A tak na bonus

http://www.movieweb.com/news/NEhmhkjoZPzYli

ocenił(a) serial na 10
patryks83

@patryks83 - "motyw z Clear do bani ( tak wcześniej nie umiała rozwiazac prostego zadania z matematyki a teraz rozwikłała zagadkę"

Chyba sobie żartujesz. Według ciebie skoro jest słaba z matematyki to znaczy, że jest również słabą w każdej innej dziedzinie życia idiotką? Proszę, zamilknij.

ocenił(a) serial na 10
clown

Samuel i jego "laska" bodajże Lydia
Minelo 7 odcinkow i do tej pory nie mam pomyslu jak nazwac (ogarnac?) ich zdolnosci. Samuel w pierwszym "kontrolowal" ziemie, pomiedzy bawil sie atramentem, później znowu ziemia i 7 odcinku ponowie zabawił sie w grabarza. Telekineza to to raczej nie jest. Zdolności Lydii też nie rozumiem, znajduje ludzi z zdolnościami? pokazuje kto wkrótce dołączy do bandy "cyrku"? na to by wskazywał ten kompas który Samuel wręcza:)

ocenił(a) serial na 10
clown

Niestety spadek formy , jedyne atuty na plus to Sylar na końcu ( motyw jak Niki i Jessica ) a przede wszystkim Samuel ( made in western ) niczym na dzikim zachodzie zmierza na pojedynek żeby ... poprostu perełka.
No i może Mohinder wróci.

Odcinek na 4 ( w skali od 1 do 6 )

ocenił(a) serial na 8
clown

Jak dla mnie odcinek na 3/6 :/

Motyw z Claire bardzo średni, chociaż zakończony ciekawie. Chodzi mi o to, że ujawniła się innym osobom więc może coś ciekawego z tego wyniknie. No i ta Becky ( czy jak jej tam ;] ) również została ujawniona.

Sylar/Parkman - ciekawie ogarnięte. Motyw z Sylar'em w roli kochanka żony Matta hehe ;)

Noah i Tracy - nudzili mnie strasznie. Dobrze, że ten dzieciak zginął. Nie potrzeba nam kolejnego zagubionego nastolatka któremu trzeba pomóc i wskazać drogę.

Nie było Petera, Emmy i Hiro czyli dla mnie najciekawszych wątków czwartego sezonu. Mam nadzieję, że w przyszłym odcinku pojawi się Peter i Emma bo wiemy już, że pojawi się Hiro i Charlie! Czekam z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 6
clown

ja dam 8/10 Bardzo mi się ten sezon podoba, jak na razie najlepszy zaraz po pierwszym.

Wątek Clair, średniawy ale tego akurat sięspodziewałem :)
Syler i Parkman - rewelka, zwlaszcza teksty Gabriela.
Noah i Trecy - bardzo fajny wątek, dobrze, że ubili tego dzieciaka:)

ocenił(a) serial na 7
shargat86

Nie trudno się zorientować w pewnej prawidłowości, jaką wprowadzili w czwartym sezonie, mianowicie: kiedy w odcinku występje Hiro lub Peter w następnym już ich nie ma. Już dawno to zauważyłam i ani trochę nie spowiedziałam się, że wystąpią w tym odcinku. Wątek Claire i Gretchen... na mózg im padło?!?! Poszaleli?!!! Claire miała zerwać kontakty z Gretchen i wyprowadzić się z pokoju, ewentualnie stanowczo i zdecydowanie powiedzieć, że nie interesują ją dziewczyny, a ona... a ona "nie wie". Nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym, ale nasza Claire?
Jeśli chodzi o Sylara i Matta - podoba mi się, akcja się rozwija :) ciekawe, co by się stało, gdyby Sylar w ciele Matta spotkał nowo narodzonego Nathano-Sylara :) ojjj, mam nadzieję, że scenażyści wezmą to pod uwagę :)
Bardzo spodobał mi się za to wątek z Jeremy'm. Strasznie się wzruszyłam, gdy znaleźli jego zmasakrowane ciało i jak przywiązywali go wcześniej do samochodu... zaczynam się zastanawiać, czy chłopak postąpił słusznie, ujawniając się ze swoją zabójczą mocą i dobrowolnie wchodząc z powrotem na komisariat. Zabił własnych rodziców, gryzły go wyrzuty sumienia a on nie chciał żyć w ukryciu... jego początkowo bezcenna moc doszczędnie zrujnowała mu życie. Jak nad tym myślę, to dochodzę do wniosku, że... potrzebował rodziny :)
Ostateczna ocena: 3/6.

ocenił(a) serial na 9
karolka707_2

Jak dla mnie ten odcinek nie byl zly, ale ja spodziewlam sie czegos wiecej... moze wiecej akcji...?? nie wiem, ale napewo nie zaszkodzilby temu odcinkowi chociaz na koncu watek Petera..... ;p

ocenił(a) serial na 10
sisi421

A ja liczyłem, że będzie kolejny buziak wtedy w samochodzie. Szkoda, że nie było;] A poza tym to Clair odmówiła Gretchen jednak nie zrobiła tego stanowczo aby jej nie urazić bo ją polubiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones