Herosi
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 "Fugitives" zaczną nadawać 2 lutego 2009. Już się nie mogę doczekać! Mam nadzieję, że ponownie nie pozostawią w zawieszeniu dalszych losów Nathana (żyje czy nie...)!! Ponownie nie zniosę tej niepewności:)

ocenił(a) serial na 9
mrooffka

oo ciekawie nie spodziewałem się tego już myślałem że zawieszą, ale jest nadzieja w nowym-starym scenarzyscie od Pushing Daises (właśnie zacząłem oglądać super klimat). Jak będzie w połowie tak dobry jak pierwszy na ktrórym kilka razy w ciągu odcinka musiałem szczękę podnosić z ziemi to będzie cudo.
I już nie czytam spoilerów to jednak psuje ogladanie.

użytkownik usunięty
mrooffka

Chciałbym zauważyć, że nie jest to czwarty sezon, ale volume. Czwarty volum nadal traktowany jak 3 sezon.

ocenił(a) serial na 10

wszystkie sezony to "volume", więc 4 nie jest jakimś wyjątkiem

ocenił(a) serial na 8
dzemamer

a skad.. rozdzial, to rozdział.. w 2 był 1 - przez strajk scenarzystów
w tym sezonie - są dwa.. ale sezon jeden

Aintha

Dlatego Sezon 4 to Volume 5.

[Za krótki]

ocenił(a) serial na 8

3 sezon niedokonczony myslalam, ze na nim się skonczy. mam jednak nadzieję, że na volumie bedzie the end i zaskoczy mnie ten serial tak jak w pierwszej części.

ocenił(a) serial na 10
mrooffka

czy to oznacza że 13 odcinek jest ostatni i potem przerwa

ocenił(a) serial na 7
patryks83

ja tez nie mogę będą ich łapać może serial zrobi się mroczniejszy :D zwiastun następnego odcinka jest wywalisty :D

ocenił(a) serial na 8
Vitek85xxx

Pierwszy sneak peek:
http://spoilertv-heroes.blogspot.com/2008/12/episode-3x14-new-sprint-sneak-peek. html

Heh, "Dental remains". Nie bez powodu "zwierzęcym totemem" Sylara, że tak powiem, jest karaluch. Kring zrezygnuje z niego dopiero, kiedy sam Quinto odejdzie. Jest zbyt popularny żeby go zabijać na dobre.

ocenił(a) serial na 7
mrooffka

Ja też nie mogę się już doczekać następnego sezonu ;) przez moment się nawet obawiałem zawieszenia prac :p A teraz mam wrócić stary scenarzysta :D Nie wiem jak wy myślicie ale ja jestem pewny, że wprowadzi to "coś" które było zdecydowanie w pierwszym sezonie a później znikało, w miarę kolejnych sezonów :/ Teraz ma być lepiej, więc radujmy się na kolejny sezon "Heroes" :D

ocenił(a) serial na 8
Oddin

Nowy Sneak-Peak
http://spoilertv-heroes.blogspot.com/2009/01/episode-314-4-sneak-peeks.html

Promo odcinka 3x14
http://spoilertv-heroes.blogspot.com/2009/01/episode-3x14-new-extended-promo.htm l

Zapowiada się całkiem ciekawie, bardzo dobre promo (gdyby nie ta emo do kwadratu piosenka).

ocenił(a) serial na 9
Kate_V

Hehe dobra jest rozmowa Petera z Mohindą w taksówce :D
Fajny zwiastun, wygląda ciekawie, czemu emo? emo to jest darcie mordy i płakanie przy tym :P Ta sama piosenka była w 3x00 season premiere.
Widać stała się motywem Heroesów.
Dalej, dalej ja chce obejrzeć nowe odcinki :P

ocenił(a) serial na 9
ZlyCzarny

Ok, też poczuliście ten "powiew świeżości" po tym promo 4 rozdziału? Zapowiada się na coś absolutnie nowego...
Jakby czytali w myślach, że tęsknię za tajemniczymi herosami, którzy muszą ukrywać swoją tożsamość, współpracować, a tym bardziej ratować zwykłych ludzi (scena na ulicy?). 5 dni.. no dobra, 6 na kopie, tydzień na napisy. Wytrzymam. :)

freepick

ja chyba jestem uzalezniona od tego serialu.
caly czas mam taki niedosyt.
nie moge sie odczekac 4. serii ;))

ocenił(a) serial na 8
Roz_Z

Ja się chwilowo uwolniłem od władzy herosów i zaznajomiłem się z True Blood http://www.filmweb.pl/f399264/Czysta+krew,2007
Dobry serial z mocnymi scenami, co nie wszystkim może się podobać, ale jest za to główna bohaterka Sookie, która jak nic pasuje na córkę parkmana :P. Ogólnie fani wampirów bez dwóch zdań powinni go obejrzeć bo wnosi wiele nowego do wampirzego świata. Wszystkich pozostałych też oczywiście zachęcam. Na HBO wkrótce premiera.

ocenił(a) serial na 9
mroczny

Cały grudzień oglądałem True Blood :P
Zaś cały styczeń (i wciąż) oglądałem i oglądać będę Fringe. :D

mroczny

Nie wiem, czy spasuje fanom herosów. Ja osobiście obejrzałam jeden odcinek i uznałam, że to spodoba się niewyżytym fankom Zmierzchu... Zniechęciłam się od razu.

mrooffka

heh... 02.02.09 minal dawno temu... a sezonow jest nadal tyle ile bylo
02.02.09 wyszedl odcinek trzeciego sezonu, moze otwierajacy rozdzial 4
ale... ostatni odcinek 3 sezonu otwiera rozdzial piaty

ocenił(a) serial na 10
mrooffka

Kocham ten serial! w zyciu lepszego nie widziałam i na kazdy odcinek czekam z niecierpliwością!:) serio chyba mi troche odbiło na punkcie Heroes'ów. Poprostu great!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones