PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608710}

Aria the Scarlet Ammo

Hidan no Aria
6,2 370
ocen
6,2 10 1 370
Hidan no Aria
powrót do forum serialu Hidan no Aria

Dobre złego początki

ocenił(a) serial na 6

Pierwszy odcinek mnie bardzo zaciekawił, była akcja, był humor, były podteksty i dwójka ciekawych bohaterów. Z odcinka na odcinek jednak serial staje się coraz bardziej nudny. Wprawdzie podteksty są a humor na nich oparty rozwija się lepiej niż można było przypuszczać - niestety kosztem fabuły. Akcja niby jest, ale właściwie nic się nie dzieje:P To w pewien sposób niesamowite jak można robić odcinek za odcinkiem i nie rozwinąć żadnego fascynującego wątku - oni są gorsi niż scenarzyści amerykańskich filmów akcji, a myślałem że to nie możliwe:d
Dam im szanse do 10 odcinka, jak się nic nie rozwinie to więcej nie oglądam.

ocenił(a) serial na 4
Gubio

Serial nudny, szkoda nań czasu, chyba, że ktoś lubi takie pierdoły, gdzie jest wiecznie denerwująca się o wszystko dziewczyna i chłopak, który jej we wszytskim ulega. Najciekawszą postacią była blondyneczka (której imię już zdążyłam zapomnieć), ale reszta niewarta uwagi, było podobnych, choć lepszych seriali już mnóstwo, chociażby Shana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones