PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640587}
7,5 3 111
ocen
7,5 10 1 3111
High School DxD
powrót do forum serialu High School DxD

I mam pytanie. Czy Issei powie Motohamie i Matsudze (jak to się odmienia?), że jest demonem.

nikolazd

Poczytaj książkę to może się dowiesz, ale wątpię.

ocenił(a) serial na 4
crusader_3

A oglądałeś/aś oba sezony? W nich nic nie ma?
I czemu "wątpię"?

nikolazd

Tak oglądałem. I na razie doczytałem do 11 tomu i nic takiego nie było żeby się przyznał, że jest demonem. A wątpię ponieważ biorąc na zdrowy rozsądek nikt normalny by się do takiego czegoś nie przyznał.

ocenił(a) serial na 4
crusader_3

Tak, chyba tak. Ale może kiedyś zajdzie taka potrzeba? :D
Mam na to ogromną nadzieję, bo uwielbiam takie momenty.
Swoją drogą anime jest na podstawie książki czy na odwrót?

nikolazd

Anime jest na podstawie książki.

crusader_3

Mangi kurna, Mangi!

Lody01

Nope jest na postawie Light novel :D

ocenił(a) serial na 7
Lody01

Ciekawe, że termin "anime" dobrze napisał, a mangę już nie. :D

ocenił(a) serial na 4
Heller1304

Bo ktoś pisał o książce i pomyślałam, że nie na podstawie mangi, a na podstawie książki. Ja naprawdę nie jestem aż taka ślepa. ;-;

ocenił(a) serial na 7
nikolazd

Ok, ok. W porządku.

ocenił(a) serial na 3
nikolazd

Tak dokładnie to jest na podstawie light novel czyli takiego czegoś pomiędzy mangą a powieścią (ale bliżej temu do powieści, więc można powiedzieć że na podstawie książki).

nikolazd

Narazie nic im nie mówi, podobnie rodzicom. Sami dojdą bo na na pewno jakoś issei wciągnie ich w walkę Zaświatów ( bo już się zdarzyło )

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

Czy przypadkiem nie jest tak, że on się nie starzeje? Kiedyś muszą to zauważyć.

nikolazd

Narazie jest w takim wieku że tak bardzo nie widać :D

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

Teraz tak, ale to zajmie maksymalnie kilka lat (wciąż gdzieś tli się w niej promyk nadziei :D).

nikolazd

W kilka lat to zamkną historię. Tzn jego rodzice dowiedzą się przez przypadek. A cała akcja to jakiś rok czasu dopiero. Rok a wydarzyło się mnóstwo.

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

Wiem, że zamkną. Ja mam po prostu nadzieję, że ktoś się zorientuje. Lubię takie momenty.

nikolazd

No to dosyć prawdopodobne. Chyba już gdzieś widziałem taką historię. Nie zapominajmy że to jednak demony, i mają swoje sposoby. Ciekawi mnie jednak co się stanie z kumplami i rodzicami Isseia. I czy Isse zajmie miejsce Maou czy jednak autor da mu odpocząć w królestwie cycków :D
Trzeba przyznać że historia jest świetna, choć w powieści( choć to może wina przykładu) jest dość wulgarna :D
Anime sporo łagodzi.

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

To całkiem dobrze, że ułagodnili. Uważam, że Issei może poprosić, żeby tych sposobów nie wykorzystywać, bo nie wydaje mi się, żeby były one delikatne.

nikolazd

Demony to demony, ale potrafią być delikatne. Na razie jest spoko że nie wiedzą jego kumple, a wymazanie pamięci jakoś tam jest możliwe, bo zdarzało się w powieści. Czy odegrają większą rolę w zaświatach? Myślę że nie, bo to raczej już będzie koniec historii. Acz nie wykluczam że może pojawić się coś innego w tym uniwersum.

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

Och. Trochę szkoda, prawdę mówiąc. Jak wspominałam, lubię takie momenty.

nikolazd

Zresztą nawet jakby nie było tego wymazywania pamięci, to Ise chroni swoich rodziców czy kumpli. Nieraz było wspomniane że stara się ich nie wciągać w ten świat. Pytanie jak zakończy się ta historia. Ise im powie, ale zostanie na Ziemi z Rias i resztą, czy powie im, ale ich opuści by zostać w Zaświatach i co najwyżej jakieś odwiedziny? Ciekawe czy można by ich było wprowadzić do zaświatów. Choć myślę że rodzice Ise to trafią do niebios, a jego kumple trafią do piekła :D

ocenił(a) serial na 4
Czarny_Piotrus2013

Jaki radosny pomysł. xD
Ale uważam, że zostaną na Ziemi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones