PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640587}
7,5 3 106
ocen
7,5 10 1 3106
High School DxD
powrót do forum serialu High School DxD

Sezon 5

ocenił(a) serial na 9

Czy wiadomo kiedy będzie sezon 5?

witek18b

Nadal nic nie wiadomo, mam nadzieje że przejdą na stara kreskę :/

witek18b

5 Sezon będzie w 2020 końcówką czerwca albo początkiem jesieni, ale jest możliwe że 2021 ale to już zależy od stwórców. Jest to spowodowane tym że HsDxD zmieniło producentów jakby byli starzy jestem pewien że już był był nawed 6 ale jeśli nie możesz dłurzej czekać to polecam kupić mange na polski jest przetłumaczone 11 tomów czyli do 5 sezonu, sam nie czytałem ale wiem co będzie w 7/8 sezonie jeśli będzie. Jest to moje ulubione anime i moge zaspolerować że 666 zostanie ponownie zapieczętowany i dziadek Valiego czyli Rizevim Lucifer umrze. Jako ciekawostke dopowiem że Grayfia jest starszą siostrą Eulcid'a Lucyferiusza. xD

ocenił(a) serial na 9
BialyMurzyn_fw

Raczej to lekkie powieści bo to jest na podstawie lekkie powieści, a dwa to pobrałem na stronie wikipedia baka-tsuki tom od 1 do 25, dx i shin school dxd tom 1-3. Studio to będzie ten Passione tak? To wiem bo czytałem tom do 25 bo mam na komputerze. A jak myślisz dlaczego autor zmienił studio na Passione i myślisz że autor dobrze zrobił? Czy ten studio Passione lepiej zrobili sezon 4 niż tamte studio TNK? Oczywiście twoja opinia, bo moja opinia taka jest że Studio Passione dobrze zrobili bo zrobili według źródła lekkiej powieści np kreska postaci.

witek18b

Jeśli mam być szczery to kreska jest dla mnie podzielona bo są postacie takie jak Asia czy Rias są brzydsze ale są takie które są ładniejsze np. Sairaorg czy Koneko lub Valcyria, a wyrabianie grafiki podczas walk to mogła być lepsza. Ogólnie Novelke nie widziałem więc na ten temat nic nie powiem

ocenił(a) serial na 9
BialyMurzyn_fw

Rozumiem to twoje zdanie i szanuję twoje opinie, moja opinia jest taka to dobrze że Studio Passione zrobili kreskę zgodnie z lekkiej postaci bo tak powinno wyglądać te postacie tak jak w lekkie powieści. A studio Passione będzie dalej stworzyć nowe sezony High school DxD tak? bo ja bym chciał żeby to studio dalej stworzyli sezony serii.

witek18b

Tak jak czytałem to robią jakieś inne anime i jak skończą mają wziąść się za HsDxD, ale nie jestem pewien bo strona była angielska więc mogłem coś źle przetłumaczyć

ocenił(a) serial na 9
BialyMurzyn_fw

Rozumiem, czytam na stronie angielski i włączam tłumacz na polski i cała strona jest przetłumaczona na polski. Bo używam program chrome i tam na górze prawym górnym w pasku jest ikonka tłumacz.

witek18b

wiem o co chodzi ale ja po prostu kopiowałem i w tłumacza :P

ocenił(a) serial na 9
BialyMurzyn_fw

Ok spoko

witek18b

Hey podobno Ma wyjść sezon w tym roku. Ale ma być o synu czy córce czerwonego smoka

ocenił(a) serial na 9
pierzyn

Ma wyjść LN spin-off która wydarzenie jest po tomie 10. Nie będzie o dziecka Isseia Hyodou. Nie czytać głupie artykuły którzy piszą głupoty, nie wierz wszystkiego co piszą w internecie. Jeśli chcesz czytać LN DxD to polecam ci poczytać na stronie baka-tsuki, w LN jest dokładnie pisane rozwoje fabuły i postacie. Plus w sezonie 3 twócy zepsuli sezon 3, bo zrobili nie kolejności, a do tego wycięli dużo fabuły. https://www.baka-tsuki.org/project/index.php?title=High_School_DxD_(Polski)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones