PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253434}
6,3 60
ocen
6,3 10 1 60
Highlander: The Animated Series
powrót do forum serialu Highlander: The Animated Series

Stare dobre czasy

ocenił(a) serial na 8

Bajka przypomina mi stare dobre czasy kiedy to leciała
bodajże na Polsacie, który wtedy jeszcze nazywał się inaczej.

ocenił(a) serial na 6
Dark_Sider

Z tego co pamiętam serial ten emitowany był w paśmie telewizji regionalnych, ja oglądałem go w Telewizji Kraków, wraz z takimi klasykami jak Dungeons & Dragons, Hulk i Robocop. To był chyba 1995 rok, więc miałem 10 lat.

MkM65

jeśli 95 to ja miałem 8 lat i pamiętam ten serial. Był na TVP Katowice :) co do Dungeons & Dragons to również oglądałem ale nie pamiętam na którym kanale, a Hulk i Robocop to na Polasanie; ach dzieciństwo :P

ocenił(a) serial na 7
kazam1987

ja też pamiętam jak to oglądałem w tv regionalnej, Bydgoszcz dokładniej rzecz ujmując. wtedy mi się podobał, lecz dziś pewnie marne są szanse na "odświeżenie". Najbardziej wbiła mi się w pamięć linia melodyczna intro, wydaje mi się że to była gitara elektryczna ale mogło to też być coś innego.

ocenił(a) serial na 8
LordAlucard

Elektryk http://www.youtube.com/watch?v=xUlEamQJ-1g

kazam1987

D&D chyba na TVP1.
A pamięta ktoś o serial o zbieraniu piramidek?

ocenił(a) serial na 7
Dark_Sider

Ja pamiętam ten serial z jak był wyświetlany na regionalnej pod tytułem "Człowiek z gór"

Wiencor

To prawda. Każdy oglądał w innym regionie, ale to było na paśmie wspólnym.

Dark_Sider

Nawet nie wiedziałem, że to było nadawane w Polsce. Dungeons & Dragons, Hulk, Robocop, Król Artur, Starcom, He-man, te seriale pamiętam, to było coś. Nie to co znaczna większość dzisiejszych "bajek". Możliwe by było, żeby na Krakowie nie leciało?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Raze

Wtedy to było jeszcze TVP5, które dzieliło pasmo z telewizjami regionalnymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones