PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621851}

When They Cry: Kira

Higurashi no Naku Koro ni Kira
5,8 454
oceny
5,8 10 1 454
Higurashi no Naku Koro ni Kira
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koro ni Kira

Podobno seria jest koszmarna i nie ma w sobie kompletnie nic z klimatu Higurashi... Jeszcze nie widziałam i aż się boję...

Kimi_Sama

Też nie widziałem ale z tego co widzę po plakatach i z opisów podobno ma to być loliconowe sof-soft higrashi... masakra... zaczynają robić jak z Da Capo.. to się można bać już =p

Hraun_XI

Ale jak można skrzywdzić tak porządną serię... kiry jeszcze nie oglądałam i również się boję :< Ale co zrobisz, trzeba obejrzeć i się przekonać na własnej skórze :)

Hraun_XI

Da Capo nie kojarzę, ale jak zrobią gówniane ecchi, to nie wiem, co zrobię... Nie znoszę takich produkcji. Za dużo ich. I są za głupie.

ocenił(a) serial na 5
Kimi_Sama

jeszcze nie widzieliście a już komentujecie, opis to nie wszystko eh
ile ma być odcinków tak w ogóle ? ;d

Raiton

Problem nie w opisie, a trailerze... I reakcjach tych, którzy już widzieli.

ocenił(a) serial na 5
Kimi_Sama

To jest przecież ova, więc dużo z 1 i 2 serii nie będzie miało. Może zrobią trzecią serie a nie kolejne ova ; d

Raiton

Ova, nie ova, ale kolejnego głupiego ecchi mogliby z takich fajnych postaci nie robić ;/ Rzygam takimi produkcjami...

ocenił(a) serial na 9
Kimi_Sama

Ludzie, ogarnijcie się! Te 4ry epki wyszły z okazji 10ciolecia wydania Higurashi, więc musieli zrobić to w taki sposób, żeby z jednej strony coś dać FANOM (a nie psychofanom, którzy uważają, że każda wariacja z omójbożeboskimhigurashikrewwwaaaakocham! jest do bani) a z drugiej nie robić wielkiej akcji żeby ich nie posądzić o odcinanie kuponów. Nie zrozumcie mnie źle, Higurashi, to jest moja ulubiona seria anime. Ale to nie znaczy, że wymagam od autorów aby do usranej śmierci robili epki ciągle o tym samym i nie hejtuję każdego ich pomysłu tylko dlatego.... no właśnie, połowa ludzi nie wie nawet dlaczego. Jak można oceniać coś, czego się nie widziało? Wprawdzie na FW nie ma (przynajmniej na razie) komentarzy takich, jak np. na tanuki, gdzie prześcigają się w rzucaniu oszczerstwami na autorów za profanację Jedynej Właściwej Konwencji, a które polegają na: obejrzałem 3 minuty i wyłączyłem, bleee, nie obejrzałam wcale.

Sądzę, że prawdziwy fan Higurashi i w Kirze dostrzeże to, co było w poprzednich seriach. Ja na przykład uśmiałam się niemożebnie podczas oglądania, i nawet nie dlatego, że lubię taki humor. Po prostu, Keichii i męska ekipa, które w pierwszym odcinku robi to, co robi, jest epicka! I co z tego, że się nie mordują? Jak komuś brakuje takiego klimatu, zawsze może wrócić do dwóch pierwszych sezonów.

ocenił(a) serial na 1
Mizuyashi

W pierwszym odcinku praktycznie pojechali pedofilią :O bo jak wytłumaczyć że grupa podstarzałych chłopów podnieca się 10-latkami? Kira jest obrzydliwa, to wręcz naplucie fanom poprzednich serii na twarz. Twórcy powinni zakończyć Higurashiego na drugim sezonie

Felix93

Powinni? nie wiadomo czy powinni bo zdania są pewnie podzielone ale skończyli przynajmniej na Higurashi no Naku Koro ni Rei bo tu się kończy główny wątek całej historii.

Mizuyashi

Zgadzam się koleżanka :) nie oglądałem Higurashi no Naku Koro ni Kira bo jak oglądam jakieś anime to tylko wszystko co jest powiązane z główna fabuła, czyli nie oglądam zbędnych specjali, ova czy spin-off albo filmów wyssanych z palca ;] ale jak już koleżanka wspomniała to Higurashi no Naku Koro ni Kira jest z okazji 10-ciolecia i nie jest 4 sezonem Higurashi :) więc pisanie ze Kira jest nieudanym sezonem i ze poprzednie były lepsze jest dla mnie co najmniej dziwne.
ps. Higurashi no Naku Koro ni to jedno z moich ulubionych anime :)

Kimi_Sama

To nie Hameryka, tak że nie wydaje mnie się, żeby poszli na kase ;|
Azjaci mają swoje klimaty, które ciężko zrozumieć, szczególnie Europejczykom,, jednakże fakt pozostaje faktem-kolejne dochodzące wciąż OVY, zresztą tak odbiegające klimatem od 1 i 2 serii są zbędne ;

ocenił(a) serial na 1
Kimi_Sama

Higurashi no naku koro ni kira jest MEGA rozczarowaniem :/ po zobaczeniu openingu miałem obawy co to będzie a po 2 odcinkach poddałem się ewidentnie i prawdziwym fanom Higurashi radzę omijać szerokim łukiem bo to jest hańba jak można było to zepsuć...1/10 i oby Higurashi no naku koro ni Kaku był zdecydowanie lepszy..

Kimi_Sama

Jak dla mnie osiągnęli to co chcieli i wyśmiali całą serię. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones