PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142796}

Himalaje z Michaelem Palinem

Himalaya with Michael Palin
8,1 133
oceny
8,1 10 1 133
Himalaje z Michaelem Palinem
powrót do forum serialu Himalaje z Michaelem Palinem

Polecam

ocenił(a) serial na 9

Widziałam kilka odcinków, które były do ostatniej niedzieli emitowane na BBC Prime. Nie lubię filmów, seriali przyrodniczych. Nie umiem na nich wysiedzieć, a co dopiero słuchać i wynieść z nich coś dla siebie. "Himalaya" jest jak dla mnie wyjątkiem od tej reguły. Przede wszystkim przyjemnie mi się oglądało Palina. To jeden z powodów, dla którego w ogóle zdecydowałam się zasiąść przed telewizor. Co jak co, Palin nie jest moim ulubionym Pythonem, mimo to miło go było zobaczyć w trochę starszej wersji ;)
Żywo opowiada, spotyka ciekawych ludzi, zwiedza piękne miejsca, wszystko z dowcipem (chociażby w ostatnim odcinku, gdy śpiewał kawałek słynnej piosenki fryzjera, który chciał zostać drwalem).
Osobiście bardzo przypadł mi do gustu i chciałabym, by kiedyś została wznowiona emisja tak, bym mogła obejrzeć program od początku.

ocenił(a) serial na 10
spamalot

Mnie oprócz ww. nawiążania do piosenki o drwalu bardzo podobały się 2 kobiety: w odcinku o Bangladeszu pani Moni Khan cudnie wyśpiewała 2 piosenki z tekstami R. Tagore'a. Natomiast jeszcze bardziej urzekła mnie Namu z chińskiego ludu Mosuo - śliczna babeczka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones