PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726191}
6,8 502
oceny
6,8 10 1 502
Hindsight
powrót do forum serialu Hindsight

1 odcinek

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie? Mi się bardzo podobał i uważam, że to może być jeden z lepszych serialii, jeśli go nie zepsują totalnie.

ocenił(a) serial na 8
karolajna000

sądzę, że jej przeznaczeniem jest facet od buddyjskiej maksymy :)

ocenił(a) serial na 10
Amaranths_Requiem

Ja też tak uważam! Chociaż, może pojawi się jakaś nowa postać :D

ocenił(a) serial na 9
Amaranths_Requiem

możliwe :D haha też mi się serial spodobał, lubię takie dziewczyńskie, gdy coś się dzieje ciekawego, serial nakręcony z poczuciem humoru, w końcu coś ciekawego :)

ocenił(a) serial na 7
karolajna000

Też mi się tak wydaje XD Ciekawa jestem co aż tak strasznego musiała powiedzieć Becca, żeby zniszczyć taką szczerą i wspaniałą przyjaźń (już po 1 odc widać, że się świetnie dogaduje i rozumie z Lolly).
Oby nie zniszczyli jakimś głupim pomysłem dobrze zapowiadającej się historii :D

ocenił(a) serial na 8
meggie888

a myślałam, że odkryłam Amerykę :(
no mam nadzieję, że utrzymają poziom bo zapowiada się wciągająco :)

ocenił(a) serial na 10
meggie888

mi się wydaję, że to mogła być jakaś wielka kłótnia, że Becca powiedziałaby Lolli, że jest nieudacznikiem albo mogłoby pójść o faceta. Chociaż, szczerze, wolałabym coś o wiele orginalniejszego niż taka typowa hollywoodzka zagrywka.

ocenił(a) serial na 6
karolajna000

Generalnie obyczajówka, ale zabawna i wyróżnia się tłem. VH1 świetnie postąpiło wypuszczając serial osadzony w jakże modnych ostatnio latach 90-tych. Jak ja chciałam mieć taką sukienkę w słoneczniki(2 odcinek)! Niestety nim dorosłam do nich wyszły z mody :/

ocenił(a) serial na 10
korozjantka

Oj tak, lata 90 to dobry chwyt reklamowy, że się tak wyrażę. Sama bardzo się przyglądam temu w czym chodzą aktorzy i bardzo mi się podoba większość ubrań, które powinny być w mojej szafie haha! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones