PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707102}

Hinterland

7,1 4 052
oceny
7,1 10 1 4052
Hinterland
powrót do forum serialu Hinterland

Film ma swój klimat który mi odpowiada. Szczególnie krajobrazy i okolice miasteczka są wyjątkowe. Denerwują mnie jednak poszczególne momenty dotyczące typowej pracy policyjnej. Jest dużo niedociągnięć,błędów logicznych,itp. Nie wyobrażam siebie,by policjant wydziału kryminalnego chodził w niebezpieczne miejsca, cały czas bez broni, w pojedynkę,co powodowało że wiele razy dostawał po głowie i jego życie było zagrożone. Kolejne to dotykanie bardzo ważnych dowodów bez rękawiczek,zabieranie tych dowodów bez typowych ogledzin, chodzenie po miejscach zbrodni jeszcze przed przybyciem techników kryminalistyki-0to elementy świadczące o braku wiedzy na temat bardzo ważnych elementów pracy śledczej. Takich poważnych błędów można wyliczyć kilkadziesiąt. Dlatego jestem rozczarowany tym serialem i uważam,że został nieco zmarnowany jego potencjał.

viscaelbarca1975

To faktycznie się rzuca w oczy,sama fabuła jest ciekawa,ale sposób postępowania zadziwiający.Również już w pierwszym odcinku zwróciłam uwagę na bezpardonowe branie dowodów do łapy.Niewielkim usprawiedliwieniem jest to,że ogromny nacisk położony jest na samą historię, pomieszanie przeszłości z przyszłością, tajemnice sprzed lat,których konsekwencje widzimy w kolejnych odcinkach serialu.Wydsje się,że w tym kontekście techniki śledcze i dowody mają drugi lub trzeciorzędne znaczenie.

ocenił(a) serial na 7
riddle27

Też mam wrażenie, że obecne metody są zmarginalizowane - może jakieś DNA, czas zgonu. I tyle. Żadnych odcisków, zabezpieczania śladów.. A śledztwa opierają się na przesłuchaniach i rozmowach. Świadkowie w trakcie takich rozmów rzadko nawet odrywają się od swoich codziennych zajęć i w ich trakcie dokładają jakiś kawałek informacji do układanki nadkomisarza. A ten ma nadzwyczajną cechę zjawiania się w odpowiednim miejscu i czasie. Najczęściej podczas samotnych nocnych oględzin z latarką..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones