Hinterland
powrót do forum 3 sezonu

Hinterland

ocenił(a) serial na 5

Klimat jest taki przygnębiający, że będę musiała leczyć depresję po obejrzeniu...Te miny, brak reakcji czy opóźniona reakcja, milczenie niezrozumiałe w relacjach pomiędzy pracownikami...Takie to naciągane, silące się na mroczne...Obejrzę do końca, ale myślałam że Broadchurch jest nudny jak flaki z olejem, jednak ten jest gorszy. Podziwiam zachwycających się tym klimatem, szacun. Dla mnie ciężkostrawny, ryjący w głowie...Na przesilenie zimowe to zła pozycja filmowa ;-)

Aneczek

Idealnie to ujęłas.... totalne nudy... te miny.. braki odpowiedzi.. zdania rzucane z d.... czy cos sie wogole wyjasni w ostatnim odc? Nie wiem czy sens jest ogladac dalej... super klimat i malownicza sceneria?! Ja pytam : gdzie?! Przygnebiajace pustkowia, stare rudery, dziwni ludzie... bieda ubostwo i depresja

okidokinaobloki

To proste, albo ktoś lubi takie klimaty albo nie. Mi się akurat podoba

okidokinaobloki

Niestety netflix już usunął ten serial… tylko cda ratuje , jeśli ktoś nie zdążył obejrzeć wszystkich sezonów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones