[9565961, 9565962, 9565963, 9565964, 9565965, 9565966, 9565967, 9565968, 9565969, 9565970, 9565971, 9565972, 9565973, 9565974, 9565975, 9565976, 9565977, 9565978, 9565979, 9565980, 9565981, 9565982, 9565983, 9565984, 9565985, 9565986, 9565987, 9565988, 9565989, 9565990, 9565991, 9565992, 9565993, 9565994, 9565995, 9565996, 9565997, 9565998, 9565999, 9566000, 9566154, 9566155, 9566156, 9566157, 9566158, 9566159, 9566160, 9566161, 9566162, 9566163, 9566164, 9566165, 9566166, 9566167, 9566168, 9566169, 9566170, 9566171, 9566172, 9566173, 9567352, 9567353, 9567354, 9567355, 9567356, 9567357, 9567358, 9567359, 9567360, 9567361, 9567362, 9567363, 9567364, 9567365, 9567366, 9567367, 9567368, 9567369, 9567370, 9567371, 9569161, 9569162, 9569163, 9569164, 9569165, 9569166, 9569167, 9569168, 9569169, 9569170, 9569171, 9569172, 9614632, 9614633, 9614634, 9614635, 9614636, 9614637, 9614638, 9614639, 9614640, 9614641, 9614642, 9614643, 9614644, 9614645, 9614646, 9614647, 9614648, 9614649, 9614650, 9614651, 9723628, 9723629, 9723630, 9723631, 9723632, 9723633, 9723634, 9723635, 9723636, 9723637, 9723638, 9723639, 9723640, 9723641, 9723642, 9723643, 9723644, 9723645, 9723646, 9723647, 9723648, 9723649, 9723650, 9723651, 9723652, 9723653, 9723654, 9723655, 9723656, 9723657, 9723658, 9723659]
Allen Boothby
Instruktor strzelców wyborowych
( we własnej osobie )
Bill Schneck
Pułkownik amerykańskich wojsk inżyneryjnych
( we własnej osobie )
Pierre Sprey
Ekspert od analizy systemów wojskowości
( we własnej osobie )
Tony Brady
Snajper irlandzkiej straży
( we własnej osobie )
Jack Brown
Pilot F-4 Phantom
( we własnej osobie )
Martin Brown
Archeolog z Ministerstwa Obrony
( we własnej osobie )
Bill Cart
Pilotv Corsair
( we własnej osobie )
Daniel Clifton
Pracownik National Museum of Naval Aviation
( we własnej osobie )
Beth Crumley
Pracownik National Museum of the Marine Corp.
( we własnej osobie )
Matt Davis
Mężczyzna w kamizelce kuloodpornej
( we własnej osobie )
T.K. Donle
Ekspert od skoków spadochronowycg
( we własnej osobie )
Bill East
Weteran wojny w Wietnamie
( we własnej osobie )
Greg Farmerie
Członek Drager Safety Inc. / Komandos piechoty morskiej
( we własnej osobie )
Fred Ferber
Zwiadowca i ekspert od materiałów wybuchowych
( we własnej osobie )
Brian Foy
Naukowiec wynalazca
( we własnej osobie )
Hill Goodspeed
Pracownik National Museum of Naval Aviation
( we własnej osobie )
Mary Habeck
Ekspert od analizy obrony
( we własnej osobie )
David Hanselman
Kurator U.S. Army Transportaion Museum
( we własnej osobie )
William Head
Historyk z Warner Robins Air Logistics Center
( we własnej osobie )
Brian Herd
Konsultant Forensic Firearms
( we własnej osobie )
Mike Howard
Emerytowany kapitan Marynarki USA
( we własnej osobie )
Eric Huppert
Przedstawiciel Stallion 51 Corporation
( we własnej osobie )
Joe Joseph
Radiooperator B-17
( we własnej osobie )
Robert Kane
Historyk z Air Force Armament Museum
( we własnej osobie )
Mike Kelso
Emerytowany żołnierz piechoty
( we własnej osobie )
Ben Kristy
Przedstawiciel National Museum of the Marine Corp
( we własnej osobie )
Jim Labine
Przedstawicielka Battelle Corporation
( we własnej osobie )
Lee Lauderback
Przedstawiciel Stallion 51 Corporation
( we własnej osobie )
Sean Little
Snajper Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Ray Marshall
Emerytowany członek piechoty morskiej
( we własnej osobie )
Tony Mayo
Ekspert od walki bezpośredniej
( we własnej osobie )
Scott Miller
Porucznik Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
David Nahom
Dowódca 60. Eskadry Powietrznej
( we własnej osobie )
Gerhard Naumann
Pracownik Flight Safety and Rescue Museum
( we własnej osobie )
John O'Meally
Emerytowany członek piechoty morskiej
( we własnej osobie )
Dwayne B. Perry
Starszy sierżant korpusu transportu Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Bob Pierson
Pilot weteran Lancasterów
( we własnej osobie )
John Pike
Dyrektor globalsecurity.org
( we własnej osobie )
Jonty Powis
Weteran służący na łodziach podwodnych
( we własnej osobie )
Ralph Puckett
Emerytowany członek piechoty morskiej
( we własnej osobie )
William Atwater
Historyk broni / Historyk wojskowości / Autor książki "Navy Seals: The Complete History"
( we własnej osobie )
Lynette Nusbacher
Członek Królewskiej Akademii Wojskowej w Sandhurst
( we własnej osobie )
John Hilliker
Ekspert od broni / Członek piechoty US Rangers
( we własnej osobie )
Andrew Robertshaw
Kurator w The Royal Logistics Corps Museum / Autor / Historyk
( we własnej osobie )
Sidney Alford
Inżynier od środków wybuchowych
( we własnej osobie )
Kevin Dockery
Historyk broni / Autor książki "Navy Seals: The Complete History"
( we własnej osobie )
Larry Vickers
Komandos amerykańskich sił specjalnych
( we własnej osobie )
Paul Beaver
Ekspert od spraw obrony
( we własnej osobie )
Rob Reidsma
Instruktor szkoły snajperskiej Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Andy Rice
Emerytowany dowódca plutony zwiadowczego Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Todd Salus
Główny menadżer Zodiac Military Division
( we własnej osobie )
Thomas Short
Kapitan Marine Light Attack Squadron 167
( we własnej osobie )
Bruce Smith
Pracownik National Civil War Naval Museum
( we własnej osobie )
Rick Spooner
Major Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Matthew St.Clair
Podpułkownik Trzeciego Batalionu 8 Regimentu Piechoty Morskiej
( we własnej osobie )
Jeff Tall
Dowódca z Royal Navy Submarine Museum
( we własnej osobie )
Tommy Thompson
Dowódca M1117 / Członek 115 Regimentu Piechoty Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Randy Tupas
Podpułkownik Nautilusa
( we własnej osobie )
James Watson
Kurator Emeritus UD / Pracownik Seal Museum
( we własnej osobie )
Ian Whittle
Syn Frank'a Whittle'a
( we własnej osobie )
Fred Williams
Emerytowany członek piechoty morskiej
( we własnej osobie )
Jim Wodecki
Weteran wojny w Wietnamie
( we własnej osobie )
Matthew Young
Pracownik National Civil War Naval Museum
( we własnej osobie )
John A. Anderson
Członek sił specjalnych Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Ronald Brown
Członek sił specjalnych Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Bob Mayer
Członek sił specjalnych Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
Ted Sampley
Członek sił specjalnych Armii Amerykańskiej
( we własnej osobie )
John Duvall
Pracownik Airborne & Special Operations Museum
( we własnej osobie )
John Giduck
Konsultant ds rosyjskich sił specjalnych
( we własnej osobie )
Ken Hackathorn
Nauczyciel posługiwania się bronią strzelecką
( we własnej osobie )
Mike Rich
Instruktor sztuk walki z Archangel Group
( we własnej osobie )
Ray Velasco
Kolekcjoner rosyjskiej broni strzeleckiej
( we własnej osobie )
Gil Waiman
Pracownik izraelskich zakładów broni
( we własnej osobie )