Hit & Run
powrót do forum 1 sezonu

Czy historia jest zamknięta? Czy raczej będzie 2 sezon i jak ktoś nie chce zaczynać kolejnego sezonu to trzeba odpuścić. Chce wiedzieć czy zaczynać 1 sezon czy poczekać aż będzie wiadomo że będzie 2 lub 3 itp.

bartosz_zak_bauer

To wyglada na bank na 2 sezon ale co tu dalej wymyslac?

domboy

oglądałeś? Ale czy ma się poczucie że historia jest urwana w połowie czy na zasadzie że można coś pociągnąć dalej ale clue serialu zostało wyjaśnione?

bartosz_zak_bauer

Historia jest urwana w połowie.
Mozliwy spoiler:


Wprawdzie zaczelo sie wszystko wyjasniac juz w polowie 1 sezonu, jesli chodzi o smierc zony glownego bohatera, ale skonczylo sie na porwaniu jego córki - ostatnia scena jak sie o tym dowiedzial. Więc mozna spodziewac sie drugiego sezonu, chociaz niestety Netflix lubi przerywac w polowie historii i nie dokanczac seriali... Nawet jak serial ma kolejny sezon, to zdarza sie, ze go nie udostępniają tak jak np. zrobili z tureckim serialem "Na Spacerniaku" (Avlu), ktory sklada sie z 2 sezonow. Netflix udostepnil tylko 1-szy sezon (dzieląc go na 2 częsci), podczas gdy do ukonczenia historii jest jeszcze przynajmniej 3 razy tyle.

voila

dzięki odpuszczam

bartosz_zak_bauer

Obejrzalem. Jak dla mnie zakonczenie bylo zenujace. Takie niedokonczenie serialu na sile by powstal 2 sezon ktory ju bedzie o niczym.

domboy

dzięki

ocenił(a) serial na 8
bartosz_zak_bauer

skończyło się w takim momencie że musi być drugi

ocenił(a) serial na 7
Agrzego

Nie będzie drugiego sezonu

agnes0074

teraz już wiem że skasowali, dobrze że nie zacząłem oglądać :)

ocenił(a) serial na 7
Agrzego

Serial ma tylko 1 sezon 

ocenił(a) serial na 3
bartosz_zak_bauer

Bez względu czy będzie kontynuacja, czy nie, odpuść sobie. Szkoda czasu. Naiwne, nielogiczne a miejscami wręcz porażająco głupie.

ocenił(a) serial na 8
cezarro

No nie wiem mi nie było szkoda, bardzo fajny nieamerykański serial

ocenił(a) serial na 3
Agrzego

Taaaa...a o czym, że się tak zapytam?

ocenił(a) serial na 7
bartosz_zak_bauer

Nie ma 2 sezonu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones