PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Moim zdaniem dziwnie zrobili 9 sezon.Mogli chociaż pokazać jak Eliott rodzi dziecko.Nie
wiadmomo czy to chłopak czy dziewczynka.

ocenił(a) serial na 9
MartaRut22

wiesz, biorąc pod uwagę to że to co widzi JD w zakończeniu 8 ta jego wizja przyszłego życia zaczyna się spełniać można wysnuąc następujące wnioski
zobacz scenę podczas świąt tam na kolanach Eliot siedzi dziecko, wyglądające na chłopca, i wydaje mi się że to raczej nie Sammy bo powinien być większy ale to tylko moje wrażenie więc dziecko które jest na jej kolanach to ich syn :P

ale najważniejsze że Eliot, JD, Perry, Jordan, Carla i Turk zawsze będą mieli ze sobą kontakt :D

ocenił(a) serial na 7
SzymonekJR

Mnie to też pocieszylo, nawet oglądając 9 sezon o tym myslalam :)

ocenił(a) serial na 9
Karlaaajn

choćby Perry tego nie chciał :D :D

ocenił(a) serial na 7
SzymonekJR

Oj tam, w głębi duszy on ich uwielbia, najbardziej JD xd

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
SzymonekJR

wiesz może czy ta scena gdzie była ta mulatka z pierścionkiem zaręczynowym, czy to może Sam oświadczył się Izzy ???

ocenił(a) serial na 9
raschel97

nie bardzo rozumiem pytanie :D

wydaje mi się że ta dziewczyna która pokazuje JD i Terkowi pierścionek to Izzy a obok niej stoi Sam, tłumaczyłoby to reakcje bohaterów że najlepsi przyjaciele zostają teraz rodziną.

ALE !!

przypatrz się ostatniej scenie kiedy JD "widzi" swoją przyszłość

http://www.youtube.com/watch?v=c1ZLQj4aBJg

tutaj widzimy jak Eliot jest w ciąży, kiedy Perry i Jordan przychodzą na gwiazdkę widać jak Carla i Eliot trzymają na kolanach dzieci, a Sam i Izzy biegają obok i się bawią. więc dzieci które mówią o oświadczynach to może być 2 córka Turka i 2 syn JD

o fakcie że Turk ma 2 córkę można przeczytać tu http://en.wikipedia.org/wiki/Christopher_Turk

"Children Isabella "Izzy" Turk (daughter)
Unnamed daughter (implied to have been born by season 9)"

musze znaleźć sobie jakieś hobby ... za dużo gadam o tym serialu ..

SzymonekJR

Dlaczego zawsze będą mieli ze sobą kontakt?

ocenił(a) serial na 9
Aguslava

bo biorąc pod uwagę 9 sezon, że to co JD widział w swojej "wizji przyszłości" spełnia się można dojść do wniosku że na starość dalej będą przyjaciółmi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones