PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 923
oceny
7,6 10 1 64923
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Dlaczego Bambi?

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie tak jak w temacie.. Dlaczego Carla nazywa JD Bambim? Już z góry dodam, że jestem
dopiero świeżo co po pierwszym sezonie, więc jeżeli odpowiedź pojawia się w którymś z
kolejnych sezonów, to zwyczajnie poinformujcie mnie o tym, ale nie odpowiadajcie na moje
pytanie ;) A jeżeli, było to już wyjaśnione w pierwszym sezonie, to przyznam, że musiałem
przeoczyć...

ocenił(a) serial na 9
Lahcim7106

Pierwszy odcinek, nie jestem pewien która scena (może pierwsza z Carlą). Po prostu JD był wtedy taki przestraszony i zagubiony nowa pracą, że instynkt macierzyński Carli kazał się nim zaopiekować. A Bambi z pewnością pasowało do takiej sytuacji i ... tyle :)

ocenił(a) serial na 9
pemo22

Może mi wtedy to umknęło. Dzięki za odpowiedź ;)

pemo22

Hehe wiem że komentarz sprzed 5 lat ale nie moge sie powstrzymać xd
A kojarzysz taki film animowany Disneya o tym samym tytule? Bambi to imię jelonka z tej bajki. Zagubionego, stawiającego swoje pierwsze kroki ;)

ocenił(a) serial na 10
Lahcim7106

S8e19
Carla do Doriana:"Byłeś Bambim, ktoś musiał Ci pokazać jak chodzić" Wzięła go pod swoje skrzydełko.

Lahcim7106

Nawiązanie do bajkowego małego jelonka z powodu o którym piszą pozostali forumowicze
.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones